600 TL Kasa Önerisi

Gigabyte sumo y kullanıyorum gayet iyi 4 fan kontrolcü 3 seviye , 700 w sertifikalı power ,6 adet led fan biri 20 cm diğerleri 12 cm sanırım, her fanın toz filtresi gerçekten çok işe yarıyor filtre deyip geçme, ön kısımda 2 tane usb 2.0 2 tane de usb 3.0 var şeçeneklerin arasına koy derim.

İki eksisi var fanları son ayarda çalıştırınca ses yapıyo ama hızlı çalıştırmana gerek bile yok low da çalıştırıyorum hatta bazen hepsini kapıyorum farketmiyor.Bir de baya ağır gerçi bir kere alıp sabit kullanacağın için sıkıntı çıkmaz :)

Merhaba dostum. İşsizlikden konudaki tüm mesajları okudum. Hayret. Hiç kimse 450D önermemiş. Bu kasayı al bence. inventus.com.tr: CORSAIR CC-9011049-WW kasa - inventus
Pencere istiyorsan en iyisinden var. R9 290 mı sığdırmak istiyorsun? Buyur, gecenin köründe R9 290lı resmini buldum kasanın.
96898.67f8085ac2448b75ceaa3b6f3e06e3e3.85adafae7d869f9a0eaac3c06f7c85d8.1600.jpg

Güç kaynağı olarak Corsair VS650 kullanırsın. 600TL bütçeni 70-80 tl gibi aştık, ama bence tüm isteklerinin birleştiği kasa için bu fiyati vermeye değer. Konuya süpermen gibi daldım, inşallah kasayı seversin. Bu da bonus olsun.
140260.5e136373c1f0ff98613ac9ba58e7472c.67b4b6265773a1211ecab371fb8ca92c.1600.jpg

Şu haf912nin neyini beğeniyorsunuz anlayamıyorum, incelikden hiç bir alamet yok. O izgara nedir ya pencerenin önünde.

Bir öneride daha bulunayım. İstediğin kritelerde Corsair C70 kasası da var. 450D den 35Tl daha ucuz. Üç renk seçeneği var. Askeri yeşil, beyaz, siyah. inventus.com.tr: CORSAIR CC-9011016-WW kasa - inventus

230T Spec-02'yi ezer. Tercih etmen gereken model 230T.
İşte o ikisi arasında kaldım ama 230T'nin de penceresi küçük baya.

230T Spec-02'yi ezer. Tercih etmen gereken model 230T.
Bende 230T ile arasında kaldım işte ama 230T'nin de penceresi çok küçük.

Merhaba dostum. İşsizlikden konudaki tüm mesajları okudum. Hayret. Hiç kimse 450D önermemiş. Bu kasayı al bence. inventus.com.tr: CORSAIR CC-9011049-WW kasa - inventus
Pencere istiyorsan en iyisinden var. R9 290 mı sığdırmak istiyorsun? Buyur, gecenin köründe R9 290lı resmini buldum kasanın.
Eki Görüntüle 56101
Güç kaynağı olarak Corsair VS650 kullanırsın. 600TL bütçeni 70-80 tl gibi aştık, ama bence tüm isteklerinin birleştiği kasa için bu fiyati vermeye değer. Konuya süpermen gibi daldım, inşallah kasayı seversin. Bu da bonus olsun.
Eki Görüntüle 56102

Şu haf912nin neyini beğeniyorsunuz anlayamıyorum, incelikden hiç bir alamet yok. O izgara nedir ya pencerenin önünde.

Bir öneride daha bulunayım. İstediğin kritelerde Corsair C70 kasası da var. 450D den 35Tl daha ucuz. Üç renk seçeneği var. Askeri yeşil, beyaz, siyah. inventus.com.tr: CORSAIR CC-9011016-WW kasa - inventus
Adamın dibisin sen varya. :D bu kasalar Vatan'da yok ama İstanbul Yazıcıoğlu'nda Vatan'ın yanındaki yerde şu son attığın linkteki kasa var gördüm orda ben pencereli, penceresinde de 2 fan yeri var ilk attığında baya iyiymiş.

Eki Görüntüle 56101
Eki Görüntüle 56102

Sen varya sen adamsın ya. Ama şimdi ikisi arasında kararsız kaldım sen olsan hangisini alırdın, niye alırdın görüşlerin benim için çok önemli.

Cooler Master'ın Silencio modelini beğenen tek insan ben miyim? Hem sessizmişte, ne güzel işte :U
Bende onu beğendim.

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar toplayacağım kasa alacağım. Ama sizde ne alıyım? Bütçe 400-600 TL.

www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar

www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Haf 912 Advance Gx 80Plus 750W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Hangisini alıyım? Ya da başka önerileriniz varsa söyleyim. :D En çok kasa konusunda araştırma yaptım yemin ediyorum Zalman Z12 Plus,Corsair Carbide Spech-02,Cloor Master Haf-912 Advence falan. Alacağım ekran kartı ya R9 290 ya da Gtx 970.
Champ/Spec-02' nin hava akışında problem varmış forumdan bir arkadaş söylemişti. Cooler Master olanı tercih edin.

Ben dümdüz kasaları sevdiğimden 450D seçerdim. Diğer bileşenlerin ne olacak?

Kartın yoksa babana, ya büyüğüne söyle, internetten al. Ama unboxing videolarına bak, kasa kutusunun içinden neler çıktığını öğren. Kargocu gelince kontrol et, kırığı falan olmasın. Kasa sağlam gelmişse kargocunun kağıdını imzalarsın.

Ben dümdüz kasaları sevdiğimden 450D seçerdim. Diğer bileşenlerin ne olacak?

Kartın yoksa babana, ya büyüğüne söyle, internetten al. Ama unboxing videolarına bak, kasa kutusunun içinden neler çıktığını öğren. Kargocu gelince kontrol et, kırığı falan olmasın. Kasa sağlam gelmişse kargocunun kağıdını imzalarsın.
Ya zaten Yazıcıoğlu Pasajı'nda satılıyor bu İstanbul'da bir mağazada görmüştüm ordan alacağım. Diğer parçalarım MSU Z97 Gaming 5, ekran kartı ya R9 290 ya da Gtx 970 alacağım para ekliyerek alacağım için, işlemci Intel i5 4690K falan böyle işte.

Aymem bende oyumu 450D tarafından kullanacağım ve onu alacağım. :D Sen adamsın. :D :D :D Bir oyun oynamak ister söyle Bf3, Bf4 falan ne sitersen söyle. :D :D :D

B u 450D'nin önünede kırmızı led fan koyarım, kasanın içi full fan takacağım zaten, ekipmanlarımda kırmızı ışıklı çok güzel olur.

Ya zaten Yazıcıoğlu Pasajı'nda satılıyor bu İstanbul'da bir mağazada görmüştüm ordan alacağım. Diğer parçalarım MSU Z97 Gaming 5, ekran kartı ya R9 290 ya da Gtx 970 alacağım para ekliyerek alacağım için, işlemci Intel i5 4690K falan böyle işte.

Aymem bende oyumu 450D tarafından kullanacağım ve onu alacağım. :D Sen adamsın. :D :D :D Bir oyun oynamak ister söyle Bf3, Bf4 falan ne sitersen söyle. :D :D :D

B u 450D'nin önünede kırmızı led fan koyarım, kasanın içi full fan takacağım zaten, ekipmanlarımda kırmızı ışıklı çok güzel olur.
Ne zaman alacaksın?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı