600 TL Kasa Önerisi

Özellikler yazmıyor.
Baktım videolara baya baya büyük bir kasa. Ben pencereli, siyah, şık, güç kaynaklı veya güç kaynalsız ama R9 290'ın bile sığabileceği bir kasa istiyorum.

Ben ya Corsair ya da Cloor Master istiyorum biraz takıntılıyım. :D

Eğer yurtdışından getirtebilirseniz NZXT kasaları ikinci ekran kartı, daha çok fan vb. için daha geniş bir yer sağlar, kabloları düzenlemek için kasanın iç kısımlarında kablo sabitleme yerleri bulunur, kalitesi çok iyidir ve gayet şık bir görünüm sağlar. H440 veya S340 modellerini öneriyorum.

NZXT H440 evet güzel kasadır kendisi. S340'da güzel ama H440 kadar geniş değil. Birçok özellik sunar. Kablo saklaması da aşırı güzel. Ama ben sadece beyaz rengini seviyorum. Thermaltake V51'de güzel kasadır.

NZXT H440 evet güzel kasadır kendisi. S340'da güzel ama H440 kadar geniş değil. Birçok özellik sunar. Kablo saklaması da aşırı güzel. Ama ben sadece beyaz rengini seviyorum. Thermaltake V51'de güzel kasadır.
Of ya hala çok kararsızım ya Corsair Carbide Spech-02 ya da Corsair 230T alıcağım ama heralde Spech-02 gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı