600 TL Klavye Önerisi

Hocam bence Çin'den almak yerine Alienware Pro AW768 alın keyfinize bakın. Eğer Çin'den alacaksanız Cherry MX anahtar seçin.
Çinden alırsa ne olur? O klavyeler ile Alienware karşılaştıralamaz. Gateron zaten Cherry MX'in klonu ve daha ucuz. Hatta bazı kişiler daha akışkan olduğu söylemiş.

Çin'den alırsa ne olur? O klavyeler ile Alienware karşılaştıralamaz. Gateron zaten Cherry MX'in klonu ve daha ucuz. Hatta bazı kişiler daha akışkan olduğu söylemiş.
Klavye 2-3 aya filan gelir. Hem onun vergisi filan var. Ben olsam almazdım. Cherry MX'in kalitesi diğer anahtarlara göre daha üstün.

Klavye 2-3 aya filan gelir. Hem onun vergisi filan var. Ben olsam almazdım. Cherry MX'in kalitesi diğer anahtarlara göre daha üstün.
En fazla 2 ay. Vergisi o kadar fazla olmaz, en fazla 50 - 80 TL. O bile fazla olabilir. Kardeşim, gateron Cherry MX klonu zaten. Aynı kaliteye sahip ama daha ucuzu diyorum. En üstünü değil, ne alakası var?

En fazla 2 ay. Vergisi o kadar fazla olmaz, en fazla 50 - 80 TL. O bile fazla olabilir. Kardeşim, gateron Cherry MX klonu zaten. Aynı kaliteye sahip ama daha ucuzu diyorum. En üstünü değil, ne alakası var?
Aynı kalite? En üstünü dediğim kalite. Mesajımı iyi okuyun. Kalitesini aynı diyorsunuz. Cherry MX'in kalitesi Gateron'un kalitesinden daha iyi. Cherry MX'in ve Gateron'un geçmişine bakarsanız anlayabilirsiniz. O kalite için 150 TL verilir mi bilmiyorum. Arkadaşın tercihi.

Aynı kalite? En üstünü dediğim kalite. Mesajımı iyi okuyun. Kalitesini aynı diyorsunuz. Cherry MX'in kalitesi Gateron'un kalitesinden daha iyi. Cherry MX'in ve Gateron'un geçmişine bakarsanız anlayabilirsiniz. O kalite için 150 TL verilir mi bilmiyorum. Arkadaşın tercihi.
Ne alakası var? Hiçbir şey bilmediğin buradan belli. Daha dayanıklı hissediyor olabilir ama çoğunlukla Gateron Cherry MX'e göre tercih ediliyor. Hem daha akışkan hem de daha ucuz olduğu için. Alienware o kadar iyi değil, Snowfox veya Akko bin basar.

Ne alakası var? Hiçbir şey bilmediğin buradan belli. Daha dayanıklı hissediyor olabilir ama çoğunlukla Gateron Cherry MX'e göre tercih ediliyor. Hem daha akışkan hem de daha ucuz olduğu için. Alienware o kadar iyi değil, Snowfox veya Akko bin basar.
Tamam kardeşim hiçbir şey bilmiyorum. Dediğin yoruma göre yorum yapınca hiçbir şey bilmiyorsun oluyorum 🤣 Arkadaş istediğini alabilir. O klavyelerin bilek desteği yok ve garantisi bile yok fakat iyi bir klavye. İstediğini alabilir satın alacak arkadaş.

Tamam kardeşim hiçbir şey bilmiyorum. Dediğin yoruma göre yorum yapınca hiçbir şey bilmiyorsun oluyorum 🤣 Arkadaş istediğini alabilir. O klavyelerin bilek desteği yok fakat iyi klavye. İstediğini alabilir satın alacak arkadaş.
Alabilirse Snowfox veya Akko alsın diyorum zaten. Boyutun küçük olmasını umursamıyorsa ve bilek desteği çok önemli değilse her türlü Alienware'den daha iyiler.

Okula giderken veya bi kafeye gittiğim yanımda götürme fikri de oluştu. Akko'yu kullanırken. Sadece vergi konusunda endişeliyim
Endişelenecek bir şey yok. Dediğim gibi 50 - 80 TL arası ödersin. Snowfox’ın iyi bir baterisi var, bluetooth kullanmak istersen iyi bir seçim. Bir de proglamlanabilir RGB. Akko da kalitelidir.

2-3 hafta civarı sürüyor Aliexpress siparişleri bu aralar.

Cherry MX baya orta seviye bir switch, eğer hotswappable bir klavye alınıyorso çok daha güzel seçenekler var.
Okula giderken veya bi kafeye gittiğim yanımda götürme fikri de oluştu. Akko'yu kullanırken. Sadece vergi konusunda endişeliyim

Aliexpress'ten 458tl'lik sipariş için 39 tl vergi ödedim son 2 siparişimde. 8tlsi sabit, kalanı ürünün fiyatına bağlı. 2-3 hafta arası kargo süresi var birde.

Geri
Yukarı