600 TL klavye önerisi

Bütçe
600

Xunamika

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, mevcut klavyem bozuldu ve yeni klavye almak istiyorum fakat pek bir bilgim yok. Genelde oyun oynuyorum.
Mekanik hisli ya da mekanik klavye istiyorum. Maksimum 600 genelde 400-550 arası bir fiyat daha iyi olur.
RGB olması tercihim.
Çok marka bilgim yok fakat Razer, Corsair VS tarzı bilindik markalardan önerebiliceğiniz varsa çok memnun olurum.
Teşekkürler.

Ben membran klavye öneririm HyperX alloy Core RGB mekanik hiç sevmem özellikle o sesi.

Klavyeyi ben 300 TL'ye almıştım: O
600 TL bütçeye membran klavye önerilir mi?

600 TL bütçeye membran klavye önerilir mi?

Bloody kalitesine güvenebilirsin. Full RGB, Black Switch, Su geçirmez, Metal kasa, Makro gibi kaliteli özellikleri bulunan has bir klavye.
450-500 de olabilir demiş ben sadece fikri belki bunada tercih edebilir dedim önerilir evet?
Senin cebine 600 TL olsa, membran mı alırsın? Yoksa mekanik switch mi?

Bloody kalitesine güvenebilirsin. Full RGB, Black Switch, su geçirmez, metal kasa, makro gibi kaliteli özellikleri bulunan has bir klavye.

Senin cebine 600 TL olsa, membran mı alırsın? Yoksa mekanik Switch mi?

Kişiye göre değişir membran alırım mekanik klavyeden nefret ederim ayrıca DRAM çıkarmaya çalışma.

Mekanik ya da mekanik hisli arıyorum bloody'e bakıyorum aklınızda başka varsa onları da söyleyebilir misiniz teşekkür ederim şimdiden.
Bloody kalitesine güvenebilirsin. Full RGB, Black Switch, su geçirmez, metal kasa, makro gibi kaliteli özellikleri bulunan has bir klavye.

Bloody'i araştırıyorum teşekkür ederim. Aklında başka varsa söyleyebilir misin?

Ben membran klavye öneririm HyperX alloy Core RGB mekanik hiç sevmem özellikle o sesi.

Klavyeyi ben 300 TL'ye almıştım: O

Mekanik ya da mekanik hisli arıyorum. Membrane olarak RAM'lerimle aynı marka Corsair K55 RGB Pro düşünmüştüm onun hakkında fikrin var mı? Teşekkür ederim ikinize de şimdiden.

Mekanik ya da mekanik hisli arıyorum Bloody'e bakıyorum aklınızda başka varsa onları da söyleyebilir misiniz teşekkür ederim şimdiden.

Bloody'i araştırıyorum teşekkür ederim. Aklında başka varsa söyleyebilir misin?

Mekanik ya da mekanik hisli arıyorum. Membrane olarak RAM'lerimle aynı marka Corsair K55 RGB Pro düşünmüştüm onun hakkında fikrin var mı? Teşekkür ederim ikinize de şimdiden.

Corsair güzeldir şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı