600 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
450

wpubgg

Femtopat
Daha fazla  
Mekanik klavye alacağım yakın zamanda ama bir türlü 450₺'ye güzel Red Switch bulamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçeyi 600'e çıkarttım. Aklımda 2 tane var. Biri Anne Pro 2, biri de Gamakay K87 Red Switch alacağım. Sizce hangisi ve ayrıca Anne Pro 2 çok mu küçük?

Tkl klavye zorunlu mu?
Cherry MX Blue.
Cherry MX Red.
Brown Switch.

Anne pro 2 kullanıyorum ve küçüklük kişinin isteğine göre değişen bir kavram. Ben kullanımında norma klavyeden bir eksiklik göremiyorum. hatta küçük klavye bence kullanımı daha rahat ve görünümü daha şık. Tabiki sizin isteğinize göre. Sorunuz olursa klavye ile ilgili sorabilirsiniz. Ayrıca bir incelemem de mevcut profilimde.
Tkl klavye zorunlu mu?
Cherry MX Blue.
Cherry MX Red.
Brown Switch.
Diğer yönden arkadaşın attığı klavyeler bütçenizdeki en iyi tam boyut klavyeler. Rampage almak gibi bir hata yapmayın bu bütçede.

Kesinlikle Hydra R6. Rampage Hydra R6 Full Color RGB LED Gaming Pro Red Switch Aluminyum Kaplama Mekanik Klavye | Trendyol
Rampage Hydra R6 Blue Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye İtopya'da da var. Rampage Hydra R6 Blue Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
@Qlawei niye kızgın işareti koydun hocam?
600₺ bütçem var ve hydra r6 alarak hata yapmam
Sorunlu bir klavye, tuşları fırlıyor.

Gamekay K87 alabilirsiniz.
Kanka zaten konuyu kapıcaktım gamakay k87 almayı planlıyorum veya annepro 2
Tkl klavye zorunlu mu?
Cherry MX Blue.
Cherry MX Red.
Brown Switch.
Bu klavyelere baktım sadece kırmızı switch olanını sevdim sağol

Hocam gk 61 Silver Switch aldım 480 TL'ye denk geldi. Kesinlikle öneririm. 7 gündede elime ulaştı.

1613513031445.png

Geri
Yukarı