600 TL klavye önerisi

Bütçe
300-600

RayzenTeyt

Picopat
Daha fazla  
Selam, benim 3-2 senedir kullandığım Piranha klavyem sonunda bozuldu bu yüzden şu an 600 TL bütçem var 600 TL'ye klavye arıyorum. Her şeye açığım ama 2 şartım var 1 Gaming olsun 2 600'ü geçmesin.

Selam, benim 3-2 senedir kullandığım Piranha klavyem sonunda bozuldu bu yüzden şu an 600 TL bütçem var 600 TL'ye klavye arıyorum. Her şeye açığım ama 2 şartım var 1 Gaming olsun 2 600'ü geçmesin.

Hocam blue Switch nedir?

Mavi Switch, Red Switch Green Switch vesaire diye değişiyorlar renklerine göre sesleride değişiyor tabii üreten firmalarda sesin kalitesinde büyük etken oynuyor. Örnek bir video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar şu nasıl mini de alırım.

Düşük bütçede de güzel klavye yok maalesef. Aradaki fiyat farkı o kadar fazla değil bence.

Blue Switch sesinden rahatsız olmuyorsanız T60 Blue Switch önerebilirim.

İyi güzel klavyede 700TL o kadar bütçesi yok maalesef.

Mavi Switch, red Switch Green Switch vesaire diye değişiyorlar renklerine göre sesleride değişiyor tabii üreten firmalarda sesin kalitesinde büyük etken oynuyor. Örnek bir video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı