600 TL koçluk için fazla mı?

2 ayın ücretini ailemden aldım da bundan sonra kendim ödemeyi düşünüyorum aileme yük olmamak için. Makale yazarlığı yapıyorum. Oradan kazandığım para ile ödemeye çalışacağım.
Bu çok güzel bir davranış. Belli bir süre forma girdikten sonra istersen bırakmayı deneyebilirsin ama başlangıç olarak sana çok iyi gelecektir.

Seni arkandan itekleyen birisi olmadan bu yol biraz zor zaten bence eğer faydasını görüyorsan dediğin gibi o olmadan düzensiz çalışırım diyorsan 1K bile olsa verilir ayrıca her şeyi göze alınca 600 TL çok da bir para değil.

Seni arkandan itekleyen birisi olmadan bu yol biraz zor zaten bence eğer faydasını görüyorsan dediğin gibi o olmadan düzensiz çalışırım diyorsan 1K bile olsa verilir ayrıca her şeyi göze alınca 600 TL çok da bir para değil.
Aynen hocam koçluk almadığım zaman mesela şöyle oluyordu aman ya bugün de çalışmasam bir şey olmaz daha uzun süre var falan diyordum. Ama şimdi öyle değil. Yapmadığım zaman bugün koçuma ne diyeceğim falan diyorum kendime. Çünkü birisine günün sonunda hesap vermen lazım. Bu da üzerimde bir zorunluluk oluşturuyor.

Aylık asgari ücretin 5.500 TL olduğu zamanda 600 TL gerçekten uygun bir ücret. Yazdıklarına göre çok yardımı olmuş. Bence bırakmamalısın. Ailenin durumunu rahatsız etmiyorsa kesinlikle devam et. Sana katacağı şeyler bu miktar bir paradan fazlası olur.

Biraz pahalı yine de hocam 10 kişi olsa 6k.

Geri
Yukarı