600 TL kreatin önerisi

Çamur attığı markanın hiçbir ürününü kullanmayan sadece çevresinden duyduğunu gelip buraya kendi fikriymiş gibi gelip konuşan arkadaşım görüşmek üzere.

Ha öyle miymiş.

Supplementin içeriğini okusan çöp olduğunu anlarsın.

O senin düşüncen.

Akıllı insanların bir ürünün kötü olduğunu anlamak için parasını harcamasına gerek yoktur.

Kullanıp etki görenlerin oranı ortada.

İçerik farkı ve fiyat farkına bakın.

Kreatini hakkında yorum yaptım sadece. Kreatinin arkasında da kreatin yazıyor?
Ya sen git sponsorlu ProteinOcean videoları izle ne uğraşıyorsun kendinden zeki insanlarla.

Kendi dengin olan hiq fanboylarıyla kapışabilirsin.

Burada doğrular konuşulur.
İyiye iyi kötüye kötü denir.

Bize bir iyilik yap ve tüm HIQ ve ProteinOcean ürünlerini satın al.

İçerik farkı ve fiyat farkına bakın.

Ya sen git sponsorlu ProteinOcean videoları izle ne uğraşıyorsun kendinden zeki insanlarla.

Kendi dengin olan hiq fanboylarıyla kapışabilirsin.

Burada doğrular konuşulur.
İyiye iyi kötüye kötü denir.
Son dediğinize fena patladım.
HIQ alınır mı dedim? Benim de sık tercih ettiğim bir marka değildir ama kaliteli olduğu ortada. Ancak HIQ'nun da fiyatları gereksiz derecede pahalı.

Çöp dememin sebebi tamamen içerik ve fiyat farkı.

Son dediğinize fena patladım.
HIQ alınır mı dedim? Benim de sık tercih ettiğim bir marka değildir ama kaliteli olduğu ortada. Ancak HIQ'nun da fiyatları gereksiz derecede pahalı.
O konuda haklısınız.

Onu anladım da kendinize zeki demenizi hiç anlamlandıramadım. :D
Hocam insanlara hakaret ederek bir yere varamazsınız 🙂.

Böyle ufak şeyler için kaç sayfa yazı yazdık.
Markayın kötü olduğunu söylediğim için hakaret yediğim birinden fazlasıyla aklı yerinde olduğumu düşünüyorum.

Bizim okuldaki beden hocasının arkadaşı bu işte profesyonel, emektar bir ağabey. Çok sıcak bir adamdır. Onun salonunda da birlikte çok kez idman atıp yemek yemiştik. Bir gün onla sohbet ederken Protein Ocean'nın pirinç kremasını kullandığımı söylemiştim. Bu markayı hiç denedin mi gibisinden sordum. Kendisi bunların o ve onun gibilerine ücretsiz dağıttığını söyledi ve o da kullanmak yerine eşe, dosta dağıtıyormuş. Böyle markalara para vermek yerine parayı basıp baba markalardan ürün al diyordu.

Bizim okuldaki beden hocasının arkadaşı bu işte profesyonel, emektar bir ağabey. Çok sıcak bir adamdır. Onun salonunda da birlikte çok kez idman atıp yemek yemiştik. Bir gün onla sohbet ederken Protein Ocean'nın pirinç kremasını kullandığımı söylemiştim. Bu markayı hiç denedin mi gibisinden sordum. Kendisi bunların o ve onun gibilerine ücretsiz dağıttığını söyledi ve o da kullanmak yerine eşe, dosta dağıtıyormuş. Böyle markalara para vermek yerine parayı basıp baba markalardan ürün al diyordu.
Gayet haklı.
ProteinOcean yerine daha bol içerikli ve uygun fiyatlı ürünler var.

Bütçesi olmayana daha çok zarar verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı