600 TL kulaklık önerisi

Tekrardan rahatsız ediyorum bu attıığım ses kartı 3.5mm için değil mi? Neden kulaklık girişi de var? Ve bundan biraz daha kalitelisi olarak önrebileceğin bir ses kartı var mı? Malzeme kalitesi olarak vs daha iyi olursa benim için iyi olur uzun ömürlü olsun istiyorum.
Hocam alabileceğiniz oyuncu kulaklıklarında hep mikrofon ve kulaklık ayrı olur birleşik olmaz bu da onu birleştiriyor USB'ye. Ugreen modeli attığım kaliteli baya.

Ugreen Harici USB Ses Kartı Adaptörü Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu al devam et sen hocam 3.5mm jack icin de girisi var istersen ayırıcı ile de takabilirsin.

Spariş verdim çoktan dönüştürücü var zaten biraz tuh bir görüntü olacak ama yapacak bir şey yok :D

Ugreen Harici USB Ses Kartı Adaptörü Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu al devam et sen hocam 3.5mm jack icin de girisi var istersen ayırıcı ile de takabilirsin.

Hocam mikrofonda sorun çıktı kulaklık iadesi deneyeceğim İtopya sorun çıkarırsa bir de sizin attığınız ses kartını alacağım çünkü telefonda taktım böyle bir sorun yoktu mikforn sesimi çok zor algılıyor ve aşırıcı cızırtı var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı