600 TL kulaklık tavsiyesi

crayster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bende şu an SteelSeries Sibera V2 kulaklık var. padleri çok yıprandı. AliExpress'den almayı düşünüyorum ya da yeni kulaklık almayı düşünüyorum. çok kafam karıştı ne alsam diye, 2.el kulaklık da alabilirim.

Logitech G335'i yarı fiyatına buldum sizce alınır mı? Çok iyi bir şey olmasına gerek yok. Logitech G335 kulağın tipi ve mikrofon kalitesi bence iyi ya da hiç yeni kulaklık almayıp SteelSeries Siberia V2 kulaklığıma pad alıp kullanmaya devam mı edeyim?

Sizin öneriniz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kulaklığınız çok iyi padleri yenilemek daha mantıklı gibi.

Merhaba. Bende şu an SteelSeries Sibera V2 kulaklık var. Padleri çok yıprandı. AliExpress'den almayı düşünüyorum ya da yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Çok kafam karıştı ne alsam diye, 2.el kulaklık da alabilirim.

Logitech G335'i yarı fiyatına buldum sizce alınır mı? Çok iyi bir şey olmasına gerek yok. Logitech G335 kulağın tipi ve mikrofon kalitesi bence iyi ya da hiç yeni kulaklık almayıp SteelSeries Siberia V2 kulaklığıma pad alıp kullanmaya devam mı edeyim?

Sizin öneriniz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bence de padleri yenlerseniz güzel olur. Ama 650 TL'ye Razer BlackShark V2 X var. İsterseniz alabilirsiniz. Fiyatına göre çok iyi bir kulaklık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı