600 TL kulaklık tavsiyesi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, bu fiyat bandında blackshark V2 X hariç bir kulaklık var mı başka?

Blackshark V2 X var sadece.
Hocam Blackshark V2 X almak istiyorum aslında tek korkum jak girişli olması. Onun dışında THX Spatial Audio kullanabilmeyi çok isterdim. Amazon indirimleri olacakmış sanırsam sizce beklemeli miyim? Stoklar biter diye korkuyorum ayrıca Amazon'da çok bir kulaklık göremedim.

Hocam Blackshark V2 X almak istiyorum aslında tek korkum jak girişli olması. Onun dışında THX Spatial Audio kullanabilmeyi çok isterdim. Amazon indirimleri olacakmış sanırsam sizce beklemeli miyim? Stoklar biter diye korkuyorum ayrıca Amazon'da çok bir kulaklık göremedim.
Size kalmış hocam. Amazon indirimleri güzel olabilir ancak iyi modeller gelir mi bilmem.

Size kalmış hocam. Amazon indirimleri güzel olabilir ancak iyi modeller gelir mi bilmem.
Hocam bir de ses kartı sıkıntısı varmış sanırsam. H110M PRO-VD anakartım ses konusunda bir sıkıntı çıkar mı?

Siz adam BlackShark önermeyin demiş olmasına rağmen BlackShark öneriyorsunuz. Tek piyasada bir bu kulaklık var değil mi zaten?

Arkadaşım, o benim önerdiğim dışarı ses atan arkası açık kulaklık o THX Spatial şeysinden daha doğal ve geniştir. Şüphen olmasın. Asıl oyuncu kulaklığı odur. Bu THX vs. şeysi pazarlama için.

Yeni konular

Geri
Yukarı