600 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
600

qrpz

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Şu anda Gamepower Luna kullanıyorum, zamanında yaptım bir hata. Mikrofonu çalışmıyor şu an. Mikrofonu kısa olmayan ve olabilirse yedek pedle gelen, şart olmasa da Corsair marka kulaklık önerilerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi kafamda ki bir soruya açıklık getirmek istiyorum da, 7.1 Surround modelini aldım diyelim. 7.1'i sanal bir şekilde nasıl oluşturuyor? Stereo olması oyunlarda ses kasmaya etki eder mi?

Etki eder, mesela normalde düşman geldiğinde ayak sesi duyarsınız fakat 7.1/3d özelliğine sahip cihazlarda adam sağdan geliyorsa sağ taraftan ayak sesi duyarsınız. Sağdan sola gidiyorsa sağdan sola doğru bir ses akışı sağlar. Valorant'ta çok işime yaradı bu özellik mesela.

Az daha bütçe ayırabilirsen HyperX Cloud 2 al pişman olmazsın yedek pedleride var. Gamepower Luna bende kullandım dehşet şekilde kafamı sıkıyordu ve terden kulaklık pedleri pert durumda atıl vaziyette duruyor.

Hocam şimdi kafamda ki bir soruya açıklık getirmek istiyorum da, 7.1 Surround modelini aldım diyelim. 7.1'i sanal bir şekilde nasıl oluşturuyor? Stereo olması oyunlarda ses kasmaya etki eder mi?
Sanal surround sesi boğuk yapmaktan başka çokta bir işe yaramıyor aslında. Ben de uzun süre boyunca açık kullandım fakat çokta işe yarayan bir özellik değil.

Geri
Yukarı