600 TL mouse önerisi

DarlDixon

Centipat
Daha fazla  
Mouse kullanış şeklim fingertip fakat claw olarak da kullanıyorum pek fark etmiyor. Şu an kullandığım mouse Logitech G300s bu mouse 1000TL civarinda ben 600 TL'ye mouse alsam kötü bir seçim yapmış olur muyum? Elimde ki mouse eskidiğini düşünüyorum yazılımı açılmadığı zaman mouse sol Click sağ Click çalışmıyor. Bir de bu fiyata makro kullanacağım bir mouse bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Max 700 bütçem. Attığım mouse kronik sorunlu derken neyi problemli biliyor musunuz? Açıklayabilirseniz sevinirim.
Scrollu problemli belli bir süre kullandıktan sonra bozuluyor. Razer Cobra RZ01-04650100-R3M1 Optik Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 70 tl daha çıkarsan bunu alabilirsin. Ss prime daha çok palm tutuşa göre çünkü.

Scrollu problemli belli bir süre kullandıktan sonra bozuluyor. Razer Cobra RZ01-04650100-R3M1 Optik Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 70 tl daha çıkarsan bunu alabilirsin. Ss prime daha çok palm tutuşa göre çünkü.
Bununda stoğu bitmiş 😒 en ucuz 820.

Üzdü. Beyaz bir mouse almak istiyorum ama ne yazık ki bu bütçede yok.
Bütçenin en iyi seçeneği razer cobra o da stokta yok maalesef. Ss prime müthiş seçenek tutuş şeklinize uymayabilir yine de alın deneyin olmazsa iade edin derim. Bir de buna bakabilirsiniz:

Bütçenin en iyi seçeneği Razer Cobra o da stokta yok maalesef. SS Prime müthiş seçenek tutuş şeklinize uymayabilir yine de alın deneyin olmazsa iade edin derim. Bir de buna bakabilirsiniz:

SS Prime alacağım gibi duruyor. Palm tutuşu bana çok uzak geliyor fareyi denerim en kötü iade ederim dediğiniz gibi. Lenovo olan farede niyeyse hiç gözüme hitap etmedi.

Bütçenin en iyi seçeneği Razer Cobra o da stokta yok maalesef. SS Prime müthiş seçenek tutuş şeklinize uymayabilir yine de alın deneyin olmazsa iade edin derim. Bir de buna bakabilirsiniz:

Bir de SS Prime bir tık büyük gibi geldi benim elim 17 cm.

SS Prime alacağım gibi duruyor. Palm tutuşu bana çok uzak geliyor fareyi denerim en kötü iade ederim dediğiniz gibi. Lenovo olan farede niyeyse hiç gözüme hitap etmedi.

Evet ss prime büyük mouse.
Hepsiburada da yeni hesap açınca ilk siparişe 100 tl indirim oluyordu sanırım bi deneyebilir misin razer cobrada

Evet SS Prime büyük mouse.
Hepsiburada'da yeni hesap açınca ilk siparişe 100 TL indirim oluyordu sanırım bir deneyebilir misin Razer cobrada

SELAM100 diye kodla oluyordu sanırım ama kalkmış olabilir. SS Prime alıp dene en mantıklısı. Olmazsa iade edersin

Dostum birşey daha buldum. Razer cobra n11de 853 lira. Saat 20.00ı beklersen 600 tl üzerine 100 tl indirim var belki olur. Ama sınırlı sayıda kupon saat 20.00 olunca direkt denersin. Tık Hızı Kupon Kampanyası - n11.com

Son düzenleme:

Geri
Yukarı