600 TL Ryzen 3 2200G İçin Anakart Tavsiyesi

Type C portu beni bi cezbetmedi değil açıkçası. :D 90 derece SATA portunun avantajı nedir?
Kasanın kablo kanallarından daha az kavis vererek kablo görüntüsü en aza indiriliyor, ilk olarak düz SATA portunu kullanın ve sonra 90 dereceyi kullanın fark açık, camlı kasa kullanıyorsanız göze gram hitap etmiyor. Kendimden biliyorum.

Kasanın kablo kanallarından daha az kavis vererek kablo görüntüsü en aza indiriliyor, ilk olarak düz SATA portunu kullanın ve sonra 90 dereceyi kullanın fark açık, camlı kasa kullanıyorsanız göze gram hitap etmiyor. Kendimden biliyorum.

Ay evet şimdi anladım. Nefret ediyorum o SATA kablolarından. Eğilmelerden dolayı H61 kartımın girişlerini kırmıştı aptal kablolar. Odun gibi kasam vardı zaten CM RC-335. 😂
Son kararım ASRock olacak sanırım. Eğer Vatan'dan alışveriş yaparsam anakartı ayrı satın alıp ASRock alacağım. Marka kalitesi olarak da güveniyorum. Tek sıkıntı şu an alacağım RAM belleklerin o karta uyup uymama durumu.

Son düzenleme:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı