600 TL SATA SSD önerisi

Hocam, şöyle de bı baktım da yok. 2. Elde disk konusunda cildirmislar. Hal boyleyken 0 almak daha mantikli. Kioxia ve PNY okuma yazma hızını karşılaştırıp alabilirsin.

M.2 dönüştücü önerir misiniz?
SSD(sepet indirimi ile 1.073TL stok ve indirim bitebilir):

Dönüştürücü(kupon ile biraz daha uyguna alınabilir):

Bütçen bunlara uyuyorsa al kullan derim, almışken değsin en azından. Ancak şunu belirteyim; kullandığın anakartın X1 slotları 2.0 standartını destekliyor, yani SSD'den en fazla 500 MB/s hız alabilirsin, aşağı yukarı SATA hızları. Bunun yanı sırada elinde M.2 SSD olmuş olur, ilerde Gen3/4 M.2 yuvasına takarsan tam performans alabilirsin.

Hocam, şöyle de bir baktım da yok. 2. Elde disk konusunda cildirmislar. Hal boyleyken 0 almak daha mantikli. Kioxia ve PNY okuma yazma hızını karşılaştırıp alabilirsin.

Millet ne yapsın internette çekilen saçma fiyatlara aldanıp pahalı koyuyor

Amazon.com.tr bu SSD piyasadaki en ucuz 1TB SATA SSD kronik durumu var mıdır?

Kronik durumunu merak etmiştim
Model hakkında pek bilgi bulamadım, zaten 870 EVO ile aynı fiyat bandındayken düşünmeye gerek yok. Ucuz olsaydı araştırılabilirdi.

@Kaan Diktaş Bu arada dönüştürücü ile M.2 SSD kullanacaksan, ekran kartının X1 slotlarını kapatıp kapatmadığına bak, öyle satın al. Bir de takıp çıkarırken sistemi güçten kesmeyi unutma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı