600 TL sessiz PSU önerisi

• Konuyu başlatan Sinha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 405

Sinha

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zamandır araştırıyorum ve şu üç model arasında kaldım. Herkes High Power önerecek fakat benim için en önemli özellik sessizlik. Cooler Master'da Zero RPM özelliği var. Corsair'de ısı kontrollü fan varmış. Fakat High Power için sessizlik ile alakalı bir mod göremedim. Varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim. Sessizlik başta olmak üzere hangisini tercih etmeliyim? Bunlar haricinde 600W - 700W olacak başka sessiz PSU var mıdır? Not: FSP Hydro 700W aldım ve iade ettim. Ya şansıma kötü denk geldi ya da fanı gerçekten kötüydü.

Cooler Master.

Corsair.

High Power.

Bende sessiz PSU arayışındayım da. Bunlar arasında kaldım belki faydası dokunur. Fiyatları 600 TL civarında.

Sessiz bir PSU istiyorsan fanı 140mm, 14 cm olan bir PSU seç eğer bulabilirsen ve en yüksek Watt değeri olan bir PSU seç bütçene uyan. Tabii marka da önemli, kaliteli ve bilindik bir marka olsun.

High Power GD gayet sessiz bir PSU. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Yük altında değilken fan sessizleşiyor mu yoksa her zaman aynı hızda mı ?
Bende sessiz PSU arayışındayım da. Bunlar arasında kaldım belki faydası dokunur. Fiyatları 600 TL civarında.
Forumda gezerken XPG satın aldığını gördüm. Ürün hakkında yorumunu beklerim. Bunun dışında alternatif olarak hangisini seçmiştiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı