600 TL'ye Freesync monitör önerisi

TN, VA, IPS'ler havada ucuyor ama bahsettiğiniz mönitörler sınıflarının en alt mönitörleri. Yani çok bir şey beklemeyin. Adam akıllı bir mönitör için 1000-1500 TL gözden çıkarın bence.

Bu bütçe aralığında piyasada dönen mönitörün çoğunun kronik sorunları var ya da özensiz seri üretim mallarıdır. İster TN olsun, ister VA, IPS. Bütçe arttırın ya da beklentilerinizi azaltın ki sonra hayal kırıklığına uğramayın.

Ben de bu monitörden almayı düşünüyorum, yalnız benim gözüme takılan modelle bunun arasında fark var sanırım. VA panel olarak bahsediyorsunuz ama IPS yazıyor benim baktığımda, seri nolar farklı old. farklı ürünlere bakmış oluyorum sanırım.

Mobilden linki ayarlayamadım, buyrun

Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 4ms (Analog+HDMI) Full HD Fiyatı

1 ms her daim iyidir 4-5 ms farkedilebilir bir değer yanlış yönlendirmeyin. İnsanlar oynadığı oyunlarda geliştikçe eksikleri hissediyorlar.
Evet? Yalnız ben fark yok demiyorum, Gözle görülür ve hissedilir bir fark yok diyorum. Git araştır istersen forumda konusu var?
TN, VA, IPS'ler havada ucuyor ama bahsettiğiniz mönitörler sınıflarının en alt mönitörleri. Yani çok bir şey beklemeyin. Adam akıllı bir mönitör için 1000-1500 TL gözden çıkarın bence.

Bu bütçe aralığında piyasada dönen mönitörün çoğunun kronik sorunları var ya da özensiz seri üretim mallarıdır. İster TN olsun, ister VA, IPS. Bütçe arttırın ya da beklentilerinizi azaltın ki sonra hayal kırıklığına uğramayın.
TN her halükarda yine alınmaz. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum fps oyunlarında insanlar ms faktörü ile öne geçiyor biliyorsundur heralde. Sadece singleplayer oynamıyoruz artık. Tn panele gelince suan kullanıyorum. 2300 tl ye dell 27 inç 144 hz 1ms gsync 2k aldım. İyi bir renk ayarı bulduğunuz vakit güzel performans veriyor.Fiyat performans olarak suan en iyi monitörlerden TN panel eksi olarak görüyordum bende kullanmaya başlayınca cok bir etkisini görmedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı