600 TL'ye Gainer ve Creatine önerisi

Yok hocam tanesi başına 600 TL verebilirim anlamında demiştim. İkisi için 1200 TL bütçe ayırdım.
"Hikmet10" kodu ile 675TL ve bu fiyata çok iyi.

Kendim kurabiyeli kremalı halini kullanmıştım, hem aroması çok güzel hem de gerçekten etki ediyor. Hatta yemeğin yanında yiyordum ve cidden doyuruyor.

Ya da gainer olarak bunu alabilirsiniz, ben daha çok ucuzluğundan dolayı bunu öneririm. Big Joy'un alt markası.

"Hikmet10" kodu ile 675TL ve bu fiyata çok iyi.

Kendim kurabiyeli kremalı halini kullanmıştım, hem aroması çok güzel hem de gerçekten etki ediyor. Hatta yemeğin yanında yiyordum ve cidden doyuruyor.

Ya da gainer olarak bunu alabilirsiniz, ben daha çok ucuzluğundan dolayı bunu öneririm. Big Joy'un alt markası.
Teşekkürler hocam, Protein Ocean Creatine daha önceden kullanmıştım ve memnun kaldım. Tekrardan onu alayım bari. MySupplement markasını duymuştum denemeye değer gibi gözüküyor.

Teşekkürler hocam, Protein Ocean Creatine daha önceden kullanmıştım ve memnun kaldım. Tekrardan onu alayım bari. MySupplement markasını duymuştum denemeye değer gibi gözüküyor.
Ben hem aromalısını hem aromasızını kullandım, ben de memnunum.

Güvenebilirsiniz MySupplement'e; Çünkü Big Joy'un alt markası.

Veya torq nutrition kreatin alabilirsin, %30 indirim var şu an hepsiburada da torq nutrition ürünlerinde. Şöyle alırsan 90 servis oluyor veya hepsiburada premium alıp 400e 100 indiriminden yararlanıp 600 gr 120 servis 650ye alabilirsin.200 mesh ve mikronize bu fiyata bedava oluyor resmen .
1686245422026.png

Yeni konular

Geri
Yukarı