600 TL'ye Sistem Toplayan Küçük Dostlarımız

Recep Baltaş'ı işinden eder bu gençler :) Biri Youtube kanallarına bizim forumun kayıt linkini falan atsın, başka forumlara kaptırmayalım gençleri. DH'de falan görürsem üzülürüm.
Ben konunun linkini attım. Böylece belki bize gelebilirler. Ama bir sisteme bakıyorum, bir paraya. Harika bir sistem olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten çok başarılılar. Bu yaşta bu bilgi hele Türkiye'de çok az insanlar vardır. Yaşıtları ''hebele hübele'' Minecraft oynarken, bu küçük dostlarımızın yaptığı iş hiç fena değil.

Küçük yanlış bilgiler var ama o kadar da olacak. :)

Kendilerini gerçekten tebrik ediyorum. Başarıların devamını diliyorum.
Windows 7 kurmaydı iyi idi. :)
1400 liraya toplanan FM2+ sistemden daha iyi:LOL:. Tebrikler :like:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şuan duygulandım, çünkü bir zamanlar bende onlar gibi her şeyi kurcalardım, hatta sistem bile toplardım. Sadece İ7'nin en iyi işlemci olduğunu ve TITAN X'in en iyi ekran kartı olduğunu bilirdim. Şimdi liseli oldum bilgisayardan bayağı anlıyorum. Hatta bana çeşitli işlerde destek çıkacak okul idaresi var. :) Bu çocuklara mümkünse laf atmayın, atarsanız birçok insanın hakkına girmiş olursunuz bende dahilim. :) Bu çocukların geleceği çok parlak, görürsünüz. İnşallah Bilgisayar, Makine, Elektrik-Elektronik, Yazılım Mühendisi olurlar. :)

Youtube gibi bir yerde arkadaşları gibi gereksiz içerikler paylaşmayıp bir de "Abone olursanız notlarınız 100 olsun" gibi saçmalıklara bulaşmayan bu bu arkadaşlara helal olsun.

Oyun testi de çıkmış. Ama video sonu beyinimden vurulmuşa döndüm. :(

Bu sistem BF1'den nasıl 30 FPS alır yav? :)

30 FPS gerçekten iyi bir değer bu sistem için.
Bu cocuk umarım kendini geliştirir ve doğru yolu bulur. Technopat dururken Donanım Arşivi, PC Hocası, Oyun Fatih'i ne kardeşim. Tamam o kanalllar da belli bir kalite düzeyine gelmiş ama Technopat varken oralar zaman kaybı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı