Oyunculuk için para toplayan kadın

Hocam yorumunuza burası hariç katılıyorum. Neden etik olmasın ki? Eğitim bir toplumun kaderi değil mi? Evlatlarına iyi bakmayan bir ülke ne kadar gelilebilir ki?
Darüşşafaka da bağış topluyor eğitim için, Türgev de.
Şimdi diyeceksiniz onlar vakıf diye. Evet, yalnız bu ülkede vakıflara STK’lara güven kalmadı bu yüzden (teknolojinin de yardımı ile) insanlar bireysel bağış topluyorlar.
Konuyu biraz daha detaylı incelersen çok başarılı bir öğrenci olmadığı veya çok iyi bir üniversitenin iyi bir bölümüne girmediğini zaten anlayabilirsiniz.
Nedir? Çok başarılı olan, sayılı üniversitelerin çok iyi bölümlerinde çok iyi yüzdelik bölümlerine girebilen öğrenciler olur; işte onlara devlet eliyle yardım yapılması gerekir. Veya toplum kuruluşları yardımcı olur.

Ancak bu kızın yaptığı işgüzarlık. Kimse kusura bakmasın.

Bu arada Darrüşafaka robot kulübünün başarısını izleyebilirsin, senin hayatında yapamayacağın şeyleri yapıyorlar ve ödül alıyorlar. Bunlara bağış yapmak yardım değil zaten bizim vatandaşlık görevimiz çünkü faydalı insanlar. Hele hele yetimlere sahip çıkan bir kurumdan bahsediyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı