6000 - 7000 TL telefon önerisi

Bütçe
6000-7000
Oyun oynamayacağım için malesef :D
Oyun oynamasan da 120Hz günlük kullanımda çok fazla fark ediyor. TFT LCD'de olsa Samsung'un renk paleti oldukça iyi, kendim PLS panel A13 kullanıyorum. Verdiği renkten memnunum.

Oyun oynamasan da 120Hz günlük kullanımda çok fazla fark ediyor. TFT LCD'de olsa Samsung'un renk paleti oldukça iyi, kendim PLS panel A13 kullanıyorum. Verdiğu renkten memnunum.
Tamamda 120 hz film veya video izleme gibi bir şey yok instagram hayatım boyunca kullanmadım bile nerdeyse o yüzden aşırı boş geliyor

ben en iyisi indirim bekleyip realme 8 yakalamam gibi duruyor bi ihtimale 7000 e 7200 e düşebilirse

Tamam da 120 Hz film veya video izleme gibi bir şey yok Instagram hayatım boyunca kullanmadım bile neredeyse o yüzden aşırı boş geliyor.
Instagram ile alakası yok, uygulama giriş çıkışlarında bile hız artıyor. Buradan size pek anlatamam, 60Hz bir telefon kullandıktan sonra 120Hz bir telefon kullanırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. 120Hz telefon kullandıktan sonra 60Hz telefon kullanamıyorsun artık.

Benim tek işim film ve video izlemek, telefonla pek işim yok diyorsan al AMOLED bir telefon.

Instagram ile alakası yok, uygulama giriş çıkışlarında bile hız artıyor. Buradan size pek anlatamam, 60Hz bir telefon kullandıktan sonra 120Hz bir telefon kullanırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. 120Hz telefon kullandıktan sonra 60Hz telefon kullanamıyorsun artık.

Benim tek işim film video izlemek, telefonla pek işim yok diyorsan al AMOLED bir telefon.

Ne dediğinizi çok iyi anlıyorum 144 Hz monitör de 75 Hz monitörde kullandım ve herz değeri benim için hiçbir şey ifade etmiyor bir uygulamadan çıkış 10 salise daha geç olsun veya erken olsun sonuç olarak kalitesiz renk sunuyor. Neyse teşekkür ederim yardımın için.

@BERWAR hocam etiketliyorum sorun olmazsa da nerdeyse her konuda gördüm sizin öneriniz nedir Ekranı kaliteli olsun yeter diyorum kısacası

Son düzenleme:
Merhaba 6000-7000 lira arasında bir telefon almayı düşünüyorum. Bunun daha da fazlasına çıkamam maalesef.

İstediğim özellikler:
-Ekranı cidden renkli ve güzel olması günlük 6 7 saat telefon bakıyorsam %90'ı video ve film izlemeye gidiyor.
-Hoparlör sesi kaliteli olması.
-Ekran çerçeve oranının iyi olması.

Geri kalan kameradır, oyun performansıdır pek umurumda değil. Oyun oynamam, fotoğraf çekmem. Yazdığım şeyleri yaparım. Şimdiden teşekkürler.
Kamera senin için önemli değilse Redmi Note 10S. Bütçeni 500₺ daha arttırırsan Redmi Note 10 Pro alabilirsin. İkinci el düşünürmüsün ?

Yeni konular

Geri
Yukarı