6000-7000 TL'ye 4060 ile uyumlu monitör önerisi

DragonTSK

Centipat
Daha fazla  
6000₺ en fazla 7000₺ 27 inç civarı 4060 ile uyumlu monitör önerir misiniz? Kavisli istemiyorum mümkünse. Bir de yüksekliği ayarlanabilir olması iyi olur. Kavisli kullanımı ve düz monitör kullanıp arasında ki fark söyleye bilecek varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim.

6000₺ en fazla 7000₺ 4060 ile uyumlu monitör önerir misiniz? Kavisli istemiyorum mümkünse. Bir de yüksekliği ayarlanabilir olması iyi olur. Kavisli kullanımı ve düz monitör kullanıp arasında ki fark söyleye bilecek varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim.

Monitör seçimi ne için aldığıza bağlı olarak değişir.(FPS oyunu, hikaye oyunu, edit vb) bir de bana sorarsanız hafifte olsa kavisli olması iyidir, ikisini de kullandım o kadar da fark olmasa da kavisli tercih ederdim gene.

Monitör seçimi ne için aldığıza bağlı olarak değişir.(FPS oyunu, hikaye oyunu, edit vb) bir de bana sorarsanız hafifte olsa kavisli olması iyidir, ikisini de kullandım o kadar da fark olmasa da kavisli tercih ederdim gene.
Her oyundan oynarım LOL, Simülasyon, GTA, Fallout vb. FPS için ne öneririsiniz? Hikaye oyunları için ne öneririsiniz? Aralarında çok fark oluyor mu?

Her oyundan oynarım LoL, simülasyon, GTA, Fallout vb. FPS için ne öneririsiniz? Hikaye oyunları için ne öneririsiniz? Aralarında çok fark oluyor mu?

Hepsiyle oynarsınız sadece deneyiminizi daha iyi seviyeye getirmek için dedim. Mesela FPS oyunlarında renk kalitesi önemli değilken Hz ile avantaj yakalarsınız ve bütçenizi renk kalitesi değil de Hz olan monitöre ayırırsınız demek istediğim bu.

Kesinlikle Odyssey serisi alınmaz önermiyorum kronik kötü renk paleti vs uzak durun.

Kesinlikle Odyssey serisi alınmaz önermiyorum kronik kötü renk paleti vs uzak durun.

Kim söylüyor G3 ve G5 VA panel olduğundan kronik G4 IPS panel ve kronik hiçbir sorunu yok.

Geri
Yukarı