6000-8000 TL hazır sistem toplama

ZgrSmsk0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6000-8000 arası en iyi tercih olabilecek hazır sistem arıyorum. Ekleme cıkarma yapılabilir bazı parçalarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 10400F.
Anakart B460M PRO.
RAM'ı 2 adet yapın.
İsterseniz ekran kartını RTX 2060 Super yapın.

İşlemci 10400F.
Anakart B460M PRO.
RAM'ı 2 adet yapın.
İsterseniz ekran kartını RTX 2060 Super yapın.
super stokta yok bi de benim i5 sistemlerde endişem 2666mhz calıstırabilcem ya ramleri maximum, ondan dolayı biraz sıcak bakmıyorum ama aynı güçte olucaksa tamamım
Bu aralar söz ettiğiniz bütçede çok avantajlı sistemler yok.
Toplama düşünür müsünüz?
toplama çok baktım şuan ki sistemlerden daha avantajlı toplama yapılmıyo, yardımcı olursanız seve seve toplarım ama dediğim gibi ben görmedim hazırdan daha iyi toplama 1 aydır.

Super stokta yok bir de benim i5 sistemlerde endişem 2666MHz calıstırabilcem ya RAM'leri maximum, ondan dolayı biraz sıcak bakmıyorum ama aynı güçte olacaksa tamamım.

Toplama çok baktım şu anki sistemlerden daha avantajlı toplama yapılmıyor, yardımcı olursanız seve seve toplarım ama dediğim gibi ben görmedim hazırdan daha iyi toplama 1 aydır.

10400F MHz değeri az olsa bile oyun anlamında rakibi 3500X'den çok daha iyi.

Bir sorun görünmüyor. Fiyatı da güzel. 7800 TL'ye RX 5700XT he? Hemde Vatanda.
bende öyle düşündüm ucuz geldi, ama sıcaklık degeri olarak kasa biraz dar ve hava almıcak sekilde dizayn edilmiş gibi geldi psu degeri falan anlarsanız yorumlar mısınız?
Bir sorun görünmüyor. Fiyatı da güzel. 7800 TL'ye RX 5700XT he? Hemde Vatanda.
peki bir de Neo 5T-10 | Game Garaj şu tarz 6-7 arası rtx 2060 lı sistem önerebilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı