6000₺ Monitör Tavsiyesi

AliKemal KUDU

Kilopat
Daha fazla  
240Hz monitöre geçmek istiyorum. Fiyat bandım maksimum 6.000₺. AOC 23.8 24G2ZU 240Hz bu monitörü almayı düşünüyorum, almadan önce kullananlar var ise artı ve eksilerini belirtirse çok sevinirim. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Linkteki ürünü kullanmadım ancak aşağıda ki ürünü 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

Ürünün aslı 240Hz ancak hız aşırtma ile 280Hz kadar çıkabiliyorsunuz. Ek olarak panel GtG olduğu için FPS oyunlarında MPRT'ye göre daha avantajlı oluyor.

Linkteki ürünü kullanmadım ancak aşağıda ki ürünü 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

Ürünün aslı 240Hz ancak hız aşırtma ile 280Hz kadar çıkabiliyorsunuz. Ek olarak panel GtG olduğu için FPS oyunlarında MPRT'ye göre daha avantajlı oluyor.

Siparişi verdim gelince test edeceğim, ilginiz için teşekkür ederim.

@AliKemal KUDU iletişim adresi yollar mısınız? Bir şey sormak istiyorum.
Mail vermek yasak mı bilmiyorum. [email protected]
Şimdiden hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
Hocam çok teşekkür ederim monitör 3 gün önce elime ulaştı gerçekten harika bir monitör ölü piksel, ışık sızması ve de en önemlisi ghosting çıkmaması beni çok sevindirdi. Aldıktan 1 gün sonra monitöre 1,700₺ zam geldi klasik Türkiye diyelim. Monitörde beni üzen tek nokta daha önce ki AOC monitörümde kullanmış olduğum Vibracne gui uygulaması sebebini bilmediğim bir şekilde çalışmadı nedense her oyuna ayrı ayrı vibrance değeri vermemi sağlıyordu ne yaptıysam olmadı, sağlık olsun diyorum.

Son düzenleme:
Mail vermek yasak mı bilmiyorum. [email protected]

Hocam çok teşekkür ederim monitör 3 gün önce elime ulaştı gerçekten harika bir monitör ölü piksel, ışık sızması ve de en önemlisi ghosting çıkmaması beni çok sevindirdi. Aldıktan 1 gün sonra monitöre 1, 700₺ zam geldi klasik Türkiye diyelim. Monitörde beni üzen tek nokta daha önce ki AOC monitörümde kullanmış olduğum Vibracne gui uygulaması sebebini bilmediğim bir şekilde çalışmadı nedense her oyuna ayrı ayrı vibrance değeri vermemi sağlıyordu ne yaptıysam olmadı, sağlık olsun diyorum.

Hayırlı olsun tekrardan hocam. Bende 3 ay önce 4300 TL almıştım aldığım günün ertesi 5200 TL çıkmıştı çok sevinmiştim erken aldığıma :) vibracne çalışmama sebebi eğer GPU'nuz NVIDIA ise G-Sync olabilir diye tahmin ediyorum renk kontrolünü tamamen NVIDIA Denetim Masası'na alıyor monitör. OSD ayarlarından hız aşırtma yapmayı unutmayın. OverDrive sekmesini de 60'a alırsanız piksel geçişlerindeki ışık haleleri tamamen kaybolur. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı