6000 TL 1440p 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
6000 TL - (zorlarsam) 6500 TL

EfeWasHere

Picopat
Selam, yakında bir bilgisayar toplayacağım ve şu an monitör seçiyorum. Bütçem 6000 TL gibi. 1440p olması (hiç istemiyorum ancak 1080p de olabilir), 144Hz olması ama 165Hz veya üstü daha iyi olur, DP 1.4 veya HDMI 2.1 (ya da ikisi de) desteklemesi, AMD FreeSync desteklemesi ama FreeSync Premium veya Premium Pro olursa daha güzel olur. Bütçem belki 6.500 TL maksimum olabilir. Şimdiden teşekkürler.
(Not: Eğer bu özelliklere uyan bir monitör yok ise, bana söylerseniz birkaç özelliği değiştiririm)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yakında bir bilgisayar toplayacağım ve şu an monitör seçiyorum. Bütçem 6000 TL gibi. 1440p olması (hiç istemiyorum ancak 1080p de olabilir), 144Hz olması ama 165Hz veya üstü daha iyi olur, DP 1.4 veya HDMI 2.1 (ya da ikisi de) desteklemesi, AMD FreeSync desteklemesi ama FreeSync Premium veya Premium Pro olursa daha güzel olur. Bütçem belki 6.500 TL maksimum olabilir. Şimdiden teşekkürler.
(Not: Eğer bu özelliklere uyan bir monitör yok ise, bana söylerseniz birkaç özelliği değiştiririm)

Özelliklerden feragat etmekten ziyade bütçeyi artırmaya çalışın bence. Sistemler değişir ama yeri gelir bir monitörü 10 sene kullanırsınız.

O bütçede adamakıllı QHD monitör yok. En kötü bunu almalısınız.

Bütçeyi aşamazsan FHD önerilerim şunlar olur:

7000 TL'ye çıkabilirseniz buna bakın.

Bu da güzel seçenek olur QHD için.

Hocam bunu beğendim aslında fiyatlarını takip edeceğim.

Eğer 2K'da kararlıysan önerilen ASUS işini görecektir.
Kalibresiz renk doğruluğu biraz kötü. Biraz üstünde ayar yapman gerekebilir.

1080P'ye düşeceksen pivot+Free Premium+240Hz olması avantajı ile AOC 24G2ZU önerimdir.

Bu ikisi harici araştırmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı