6000 TL 2K 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
6000
Gerek 32 inç olmalarından (27 inç 1440p için daha iyi bir çözünürlük), gerekse VA panel olmalarından dolayı tavsiye etmem. Bütçenizi artırma şansınız var mı?

Bunu alacaktım ama durmaksızın saçma sapan fiyatını arttırıp duruyorlar daha maaşımı almadım ben ilk gördüğümde 7999 TL olan fiyatı bugün 8999 TL daha yeni 4070 Ti aldığım için fazla arttıramam ama siz önerin isterseniz

Kendi kullandığım monitör, çok ekstra bir özelliği yok; düz 2K monitör. IPS ekran, 144 Hz. Pivot özelliği var, yükseklik standı var sizin için önemliyse. Çok uçuk kaçık bir ürün değil fakat 2K, IPS panel ve 144 Hz özellikli en ucuz ürün. Ben Amazon'dan 5.599 TL gibi bir fiyata almıştım sanırım, şu an fiyatı yükselmiş ama dediğim gibi en ucuz ürün bu. Sadece ucuz olduğu için değil, kullandığım ve memnun kaldığım için öneriyorum aynı zamanda.

Kendi kullandığım monitör, çok ekstra bir özelliği yok; düz 2K monitör. IPS ekran, 144 Hz. Pivot özelliği var, yükseklik standı var sizin için önemliyse. Çok uçuk kaçık bir ürün değil fakat 2K, IPS panel ve 144 Hz özellikli en ucuz ürün. Ben Amazon'dan 5.599 TL gibi bir fiyata almıştım sanırım, şu an fiyatı yükselmiş ama dediğim gibi en ucuz ürün bu. Sadece ucuz olduğu için değil, kullandığım ve memnun kaldığım için öneriyorum aynı zamanda.

Daha önce VA kullanıyordum ghosting olmaz değil mi bunu alabilirim sanırım aman aman artmıyor fiyatı ve IPS.

Daha önce VA kullanıyordum ghosting olmaz değil mi bunu alabilirim sanırım aman aman artmıyor fiyatı ve IPS.
Zaten ben de ghosting-smearing tarzı sorunlar yaşamamak için fellik fellik IPS panel arayıp en son bunda karar kıldım hocam. Viewsonic'in de bir modeli vardı o ara indirimde 5.000-6.000 arası bir fiyata, siparişi iptal edip onu alacaktım hatta ama üründen memnun kalınca uğraşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı