6000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
6000

MustafaBaggins

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı alacağım ve AMD ile fazla uğraşmak istemediğimden 2060 Super tercih ettim. Gamework Tech firmasının sattığı RTX 2060 Super var ancak kutusuz, sıfır alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD ile uğraşmak diye bir şey yok, sürücü sorunları çözüldü.

Fiyatı bayağı düşmüş, çıkarsanız kesinlikle bunu alın.

Ekran kartı alacağım ve AMD ile fazla uğraşmak istemediğimden 2060 Super tercih ettim. Gamework Tech firmasının sattığı RTX 2060 Super var ancak kutusuz, sıfır alınır mı sizce?

Ben de olsam Nvidia alırım.

Yalnız kutusuz nasıl oluyor anlamadım? Eğer güveniyorsanız, kartı 4-5 yıl kullanırım satmadan diyorsanız alınır. Ancak kartı ilerde satacaksanız kutusuz olması alıcı sayısını düşürebilir.

Kutusuz ve sıfır? Bence alınmaz. 6K ikinci el almanı öneririm. 3060-3060ti bulabilirsin. AMD tarafında (bence 6k AMD almalısın) 6700 xt bulabilirsin saf güç olarak 3070 gücünde bu kart. Sorunlar neredeyse tamamen ortadan kalktı 6000 serisinde.

O kartta 2. el veya yenilenmiş ya da teşhir ürünü gibi bir şey yoksa niye kutusuz olsun. İllaki NVIDIA lazımsa 2. el 3060 Ti dolu o fiyatlara hatta zorlasan belki 3070 alırsın.

AMD sorunları RX 500 serisinde var sadece güncel seriler arasında.
Hocam burada 6750xt ya da 6700x alıp sürücü kaynaklı sorun yaşayan bir sürü insan tecrübesi var maalesef.
O kartta 2. el veya yenilenmiş ya da teşhir ürünü gibi bir şey yoksa niye kutusuz olsun. İllaki NVIDIA lazımsa 2. el 3060 Ti dolu o fiyatlara hatta zorlasan belki 3070 alırsın.
Kutusuz kısmına ben de anlam veremedim. Yani kutusuz alacaksan sıfır alma ikinci el al. Yok sıfır alacaksan da kutulu al.

Hocam 6000 TL bütçeye ne önerirsiniz cidden çok kararsız kaldım RX 6700 R5 5500 ile darboğaz yapar diye almayı düşünmüyorum ama AMD'deki sorunlar çözüldüyse tercih edebilirim RX 6600 XT mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı