6000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
6000
Hocam burada 6750XT ya da 6700X alıp sürücü kaynaklı sorun yaşayan bir sürü insan tecrübesi var maalesef.

Kutusuz kısmına ben de anlam veremedim. Yani kutusuz alacaksan sıfır alma ikinci el al. Yok sıfır alacaksan da kutulu al.

Doğru söylediniz hocam bana da mantıksız geldi ben sadece işin garanti tarafındayım 2 yıl garantili sıfır bir ürün almak istiyorum.

O kartta 2. el veya yenilenmiş ya da teşhir ürünü gibi bir şey yoksa niye kutusuz olsun. İllaki NVIDIA lazımsa 2. el 3060 Ti dolu o fiyatlara hatta zorlasan belki 3070 alırsın.

Mining yapılmış olmasından korkuyorum.

Doğru söylediniz hocam bana da mantıksız geldi ben sadece işin garanti tarafındayım 2 yıl garantili sıfır bir ürün almak istiyorum.

Mining yapılmış olmasından korkuyorum.

Kısa süre yapılmışsa sorun çıkmaz, alırken sağını solunu iyice incelersin FurMark testine sokarsın. Ya da çok zorlama arkadaşların önerdiği 6700 taş gibi karttır bence onu al hem sıfır içinde şüphe kalmaz.

Hocam 6000 TL bütçeye ne önerirsiniz cidden çok kararsız kaldım RX 6700 R5 5500 ile darboğaz yapar diye almayı düşünmüyorum ama AMD'deki sorunlar çözüldüyse tercih edebilirim RX 6600 XT mesela.

Ben öyle kullanıyorum sıkıntı yapılacak bir şey yok ilerleyen zamanda bütçemi arttırıp 5600 geçeceğim. Bende vatandan 6400 TL'ye web indirimlerinden almıştım RX 6700'ü.

MSI B450M M.2 Pro Ryzen 5 5500 + RX 6700 8x2 3000 MHz RAM'li Aerocool'un 600W'lık PSU olan sistemim var daha WattMan bile yemedim 3 haftadır oynuyorum önceden 3400G PRO'lu APU sistemim vardı.

Hocam burada 6750XT ya da 6700X alıp sürücü kaynaklı sorun yaşayan bir sürü insan tecrübesi var maalesef.

Kutusuz kısmına ben de anlam veremedim. Yani kutusuz alacaksan sıfır alma ikinci el al. Yok sıfır alacaksan da kutulu al.

Hani nerede? Çoğu zaman bilgisi olmayan kişiler dandik PSU+rastgele bir sürücü sebebiyle alıyor, WHQL sürümlerde sorun yok.

Hani nerede? Çoğu zaman bilgisi olmayan kişiler dandik PSU+rastgele bir sürücü sebebiyle alıyor, WHQL sürümlerde sorun yok.
Hani nerede derken, her okuduğum yorumun hangi linkte olacağını takdir edersiniz ki bilemem.

Fakat sırf sizin için aratıp önüne gelenlerden iki tanesini paylaşayım

1)6750 XT oyunda çöküyor

2)RX 6700 sistemde görüntü bir anda donuyor

Hangi sürücüde var, hangisinde yok, neden nasıl oluyor bilmiyorum ama bir çipset için benzer sorun bildirimi belirli bir miktarda yapılmışsa bu münferit değil genel bir soruna işaret eder

Hani nerede derken, her okuduğum yorumun hangi linkte olacağını takdir edersiniz ki bilemem.

Fakat sırf sizin için aratıp önüne gelenlerden iki tanesini paylaşayım

1)6750 XT oyunda çöküyor

2)RX 6700 sistemde görüntü bir anda donuyor

Hangi sürücüde var, hangisinde yok, neden nasıl oluyor bilmiyorum ama bir çipset için benzer sorun bildirimi belirli bir miktarda yapılmışsa bu münferit değil genel bir soruna işaret eder
Her kartta belirli miktarda var. Ayrıca 6750 XT ile 6700 aynı kart değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı