6000 TL güçlü sistem toplama

Bütçe
6000

Halil_İbrahim

Decapat
Daha fazla  
Yukarıda bahsettiğim gibi; yüksek ayarlarda ihtiyacım yok ama bana her oyunu orta ayarlarda çok rahat açabilecek bir sistem lazim.
Not: Monitör dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de arkadaşın önerdiği SSD, PSU sorunlu ve kötü. Kasası eh işte.
SSD nin sorunlu olup olmadığını bilmiyorum ki bence sorunlu değildir. Onu geçtim FSP' yi en kaliteli PSU ları üreten marka olarak bilirim. Belki ben yanlışımdır. Aynı zamanda senin link olarak verdiğin PSU nun stoğu bitmiş umarım haberin vardır.

SSD nin sorunlu olup olmadığını bilmiyorum ki bence sorunlu değildir. Onu geçtim FSP' yi en kaliteli PSU ları üreten marka olarak bilirim. Belki ben yanlışımdır. Aynı zamanda senin link olarak verdiğin PSU nun stoğu bitmiş umarım haberin vardır.
Araştır o zaman. Biraz aydınlanırsın.

Olabilir, zaten bütçeyi yükseltecekse 30-20 TL daha verip HV Pro alabilir. 400-410 TL olması lazım.

Araştır o zaman. Biraz aydınlanırsın.

Olabilir, zaten bütçeyi yükseltecekse 30-20 TL daha verip HV Pro alabilir. 400-410 TL olması lazım.
Valla gidip senin için araştırdım, forumlara baktım SSD kronik sorunlu değil. FSP markası Corsair dan daha iyi. Anlamadım yani ne demek istediğini. Benim PSU'da sertifika yok o kısımda haklısın. Ama ben sorun çıkaracağını düşünmüyorum.

Valla gidip senin için araştırdım, forumlara baktım SSD kronik sorunlu değil.
Ben birçok kişinin sorun yaşadığını hatırlıyorum ama birçok kişide yine sorun yoktu. Kronik sorunlu demek abartmak olur ama daha güvenli modellere yönelse daha iyi olur. Patriot iyidir.

FSP markası Corsair dan daha iyi. Anlamadım yani ne demek istediğini. Benim PSU'da sertifika yok o kısımda haklısın. Ama ben sorun çıkaracağını düşünmüyorum.
Eski bir seri, iyi değil bildiğin. VS550 2018 modeli daha iyi genel olarak. Model olarak bakılırsa FSP daha kötü.

Tabii arkadaş 10-20 TL bile aşamıyorsa veya bütçesi çok kısıtlıysa alınabilir ama uzun vadede daha iyi olacaktır HV Pro almak.

Ben birçok kişinin sorun yaşadığını hatırlıyorum ama birçok kişide yine sorun yoktu. Kronik sorunlu demek abartmak olur ama daha güvenli modellere yönelse daha iyi olur. Patriot iyidir.

Eski bir seri, iyi değil bildiğin. VS550 2018 modeli daha iyi genel olarak. Model olarak bakılırsa FSP daha kötü.

Tabii arkadaş 10-20 TL bile aşamıyorsa veya bütçesi çok kısıtlıysa alınabilir ama uzun vadede daha iyi olacaktır HV Pro almak.
Bilgiler için sağol, bende bildiklerim kadar hareket ediyorum. Zaten bizim amacımız buradaki konu sahibine sistem önerisinde bulunmak. Hangi sistemi istiyorsa ona göre satın alır ki bence senin sistem daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı