6000 TL monitör önerisi

Bütçe
6000

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar. Samsung Odyssey G7 monitörümü yükseltmeye karar verdim maksimum bütçem 6000 TL monitör ana amacı oyun olacak en az 27 inç 2K ve 143 Hz bir monitör istiyorum. Oynadığım oyun türü yok her tür oyun oynarım ayrıca monitör PS5 ile de kullanacağım. Ekran kartım RTX 3070.
Düşündüğüm model:

Merhabalar. Samsung Odyssey G7 monitörümü yükseltmeye karar verdim maksimum bütçem 6000 TL monitör ana amacı oyun olacak en az 27 inç 2K ve 143 Hz bir monitör istiyorum. Oynadığım oyun türü yok her tür oyun oynarım ayrıca monitör PS5 ile de kullanacağım. Ekran kartım RTX 3070.
Düşündüğüm model:

Hocam TV'den vazgeçtiniz sanırım. Şunu belirteyim PS5 2K desteklemiyor konsola yazık edersiniz. O yüzden şu anki monitörünüzü satıp 7000TL'ye 4K 144Hz monitör alın derim.

Zaten monitörünüz çok iyi onun yerine odanıza güzel şık bir 4K Televizyon alın PS5 ile 4K oyun oynayın derim ama yine de tercih sizin.
Katılıyorum. 6K'ya 50" 4K Philips modelleri ve LG NanoCell modelleri efsanedir. 4K TV zevkine sahip biri olarak söylemek gerekiyorsa elinde zaten monitör var, git TV al derim.

Geri
Yukarı