6000 TL sistem toplama

ismail007

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Ben günümüz oyunlarını performanslı bir şekilde çalıştırabilecek, hem de Adobe AE ve Adobe Premiere programlarıyla rahatlıkla çalışabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. İlk sorum AMD mi seçmeliyim yoksa Nvidia mı ? Bunu sormamdaki amaç AMD seçersem render sorunu yaşar mıyım olayıdır. Onun dışında öneriniz eğer AMD olursa 1060'tan daha performanslı hangi ekran kartı kullanmalıyım. 6000 TL bütçem var. Buna en uygun sistem için yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
GALAX 8GB 2 GeForce GTX 1070 Ti EX 256-bit GDDR5 DVI-D HDMI 2.0b 3 x DP 1.4 Ekran Kartı 70ISH6DHM9XKB - Nanokatalog
Screenshot_20180630-220006_Chrome.jpg

İşlemciyi 2600X yapın. Kasayı zevkinize göre değiştirin ve SSD ekleyin.

Öncelikle iyi günler. Ben günümüz oyunlarını performanslı bir şekilde çalıştırabilecek, hem de Adobe ae ve Adobe Premiere programlarıyla rahatlıkla çalışabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. İlk sorum AMD mi seçmeliyim yoksa NVIDIA mı? Bunu sormamdaki amaç AMD seçersem render sorunu yaşar mıyım olayıdır. Onun dışında öneriniz eğer AMD olursa 1060'tan daha performanslı hangi ekran kartı kullanmalıyım. 6000 TL bütçem var. Buna en uygun sistem için yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Selamlar, cidden boyle sistemler görünce üzülüyorum.
Ryzen 5 3600.
Gigabyte B450M H2S.
RX 5600XT.
8x2 Corsair 3000MHz RAM.
Corsair Spec Delta RGB 550Watt.
240GB SSD.
Yazılan hiçbir sistem 6K ya alınmaz aldırış etmeyiniz almanız gereken sistem budur daha iyisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı