6000 TL tablet önerisi

Hocam 4 sene stabil kullanabileceğiniz bir cihaz istiyorsanız tek çare Apple. Bütçenizi arttırın ve Apple almaya bakın. Kafanız rahat olur. Ayrıca sessiz bir alet istiyorsanız da 13 inç güzel laptoplar var. Xiaomi, Huawei gibi markalara göz atın. Ofis işleri için laptopları var. Kasa kaliteleri iyi ve kaliteliler.

Hocam 4 sene stabil kullanabileceğiniz bir cihaz istiyorsanız tek çare Apple. Bütçenizi arttırın ve Apple almaya bakın. Kafanız rahat olur. Ayrıca sessiz bir alet istiyorsanız da 13 inç güzel laptoplar var. Xiaomi, Huawei gibi markalara göz atın. Ofis işleri için laptopları var. Kasa kaliteleri iyi ve kaliteliler.

iPad Air benim ihtiyaçlarımı karşılar mı sence ve 5900 TL'ye iPad Air 4 + AirPods iyi mi?

iPad Air benim ihtiyaçlarımı karşılar mı sence ve 5900 TL'ye iPad Air 4 + AirPods iyi mi?
Medya kullanımı, sosyal medya kullanımı, ara sıra oyun v.b işler için gayet yeterli özelliklere sahip. İyi bir kılıf ve de temiz kullanım ile uzun seneler götürür diye düşünüyorum. Ayrıca daha geçen sene çıkmış bir cihaz. O yüzden alınabilir.

Medya kullanımı, sosyal medya kullanımı, ara sıra oyun vb işler için gayet yeterli özelliklere sahip. İyi bir kılıf ve de temiz kullanım ile uzun seneler götürür diye düşünüyorum. Ayrıca daha geçen sene çıkmış bir cihaz. O yüzden alınabilir.

Hayatımda hiç Apple kullanmadığımdan soruyorum, acaba bu tablet 3 4 yıl sonra kasar mı uygulama açıp kapatırken?

Hayatımda hiç Apple kullanmadığımdan soruyorum, acaba bu tablet 3 4 yıl sonra kasar mı uygulama açıp kapatırken?
Kasacağını sanmıyorum. Şuan Faal olarak İphone 6 ve 6S telefonlar bile kullanılabiliyorken, daha geçen sene Ekim ayında çıkmış bir Apple Tablet uzun seneler götürür emin olun. Asıl Android Tablet alırsanız 2 seneye kafanıza vurursunuz.

Kasacağını sanmıyorum. Şu an faal olarak iPhone 6 ve 6S telefonlar bile kullanılabiliyorken, daha geçen sene ekim ayında çıkmış bir Apple tablet uzun seneler götürür emin olun. Asıl Android tablet alırsanız 2 seneye kafanıza vurursunuz.

Peki 1 sene daha beklesem mi yeni Air modeller için yoksa bu almak için iyi bir fırsat mı?
Fiyat iyi mi 5900 TL'ye iPad Air 4 + AirPods.

Geri
Yukarı