6000 TL telefon önerisi

Bütçe
0-6000

tian tu

Hectopat
Daha fazla  
Genelde video izliyorum telefonda veya müzik dinliyorum. Görüntü kalitesi iyi olursa sevinirim. Ön kamerası da çok kötü olmamalı arada arkadaşlarıma fotoğraf atmak için kullanıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Genelde video izliyorum telefonda veya müzik dinliyorum. Görüntü kalitesi iyi olursa sevinirim. Ön kamerası da çok kötü olmamalı arada arkadaşlarıma fotoğraf atmak için kullanıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Samsung Galaxy S20 FE Snapdragon 865 model.
Ya da ekran ve batarya sorun olmayacak ise iPhone SE 2020 alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung olan hoş duruyor. iPhone modelinin hem çözünürlüğü hem de kamera kalitesi düşük değil mi neden onu önerdiniz?

Hocam iPhone cihazın ekran çözünürlüğü düşük evet ama ekranı küçük olduğu için asla anlamazsınız farkı.
Kamera kalitesi olarak S20 FE SD model ile ya eşit ya daha iyi diye biliyorum.
Kameranın kalitesini MP değeri değil kullanılan lensin markası ve kalitesi belirliyor.
Ayrıca kullanım amacı konusunda telefonu gün içinde ne kadar süre kullandığınız, oyun oynayıp oynamadığınız hakkında bilgi vermemiş olduğunuz için "ekran ve batarya sorun olmazsa" diye belirttim zaten.
Ayrıca yonga seti (CPU ve GPU) olarak S20 FE SD modelden daha iyi.
Ayrıca S20 FE modelinde özellikle belirtiyorum SD model diye çünkü Exynos 990'lı modeli Snapdragon 865'li modeline göre çok daha kötü onu almanızı tavsiye etmem.

Geri
Yukarı