6000 TL Yayın için sistem toplama

Böyle bir sistem olabilir aslında. 500TL bütçeyi aşabiliyorsan tabi.

Dosya Ekleri

• pc.png
    pc.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 76
Önerdiğin sistemden çok daha iyi. Ram 16Gb ve 1050Ti'dan %50 güçlü olan RX 570 var. Ayrıca FreeSync monitörle de uyumlu ekran kartı.

Önerdiğin sistemden çok daha iyi. Ram 16Gb ve 1050Ti'dan %50 güçlü olan RX 570 var. Ayrıca FreeSync monitörle de uyumlu ekran kartı.

Bütçeyi biraz aşabilirim o sorun değil, şu an yayında yarı yolda bırakmasın yeter :) Eğer önerdiğiniz sistem diğerlerinden daha iyi diyorsanız acaba tam olarak almam gereken bütün sistemi topladığınız siteyle beraber tekrar atabilir misiniz?

Şimdi önerilerinize göre ben böylece sipariş versem sistem tamam mı? Monitör hariç hepsi bu mu? Koyduğum parçalar dediklerinizle aynı mı? Ve bu sistem böylece sorun çıkarmadan beni götürür değil mi? Kusura bakmayın çok uzatıyorum ama dediğim gibi sistemden anlamıyorum ve son paramla alacağım için bir süre sorun çıkarmaması lazım :) @DENlZ @Elyr

Dosya Ekleri

• Sistem.jpg
    Sistem.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 58
Şimdi önerilerinize göre ben böylece sipariş versem sistem tamam mı? Monitör hariç hepsi bu mu? Koyduğum parçalar dediklerinizle aynı mı? Ve bu sistem böylece sorun çıkarmadan beni götürür değil mi? Kusura bakmayın çok uzatıyorum ama dediğim gibi sistemden anlamıyorum ve son paramla alacağım için bir süre sorun çıkarmaması lazım :) @DENlZ @Elyr
O screenshot'ın altında monitör ve ekran kartı linkleri de bulunuyor. Arkadaş bütün sistemi temiz bir şekilde atmış zaten. Aralarındaki en mantıklı sistem bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı