6000 TL'ye kadar bilgisayar koltuğu önerisi

Bütçe
6000 TL

ozer0610

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, pek çoğumuz gibi ben de bilgisayarımın başında çok uzun saatler geçirmekteyim. Bel fıtığı gibi sağlık sorunlarım oluşmuş durumda. Bu bağlamda hem konforlu hem de ergonomik bir koltuk arayışındayım. XDrive'ın hemen hemen tüm koltuklarına oturdum lakin hiçbirinde rahat edemedim. Kimi koltuk boyun, kimi koltuk da bel boşluklarını doldurmak anlamında yetersizdi. Sadece "Altay Profesyonel Oyuncu Koltuğu" olarak adlandırılan koltuk biraz kabul edilebilir durumdaydı. Oyuncu koltuklarının hemen hemen hiçibirinin istediğim konfor ve ergonomiyi sağlayamayacağından neredeyse ikna oldum. Lakin sizlere de danışmak istedim. Kullanım deneyimlerinize dayanarak önerebileceğiniz bir koltuk var mıdır ? Sadece oyuncu koltuğu değil ofis koltuğu olarak adlandırılan koltuk modeli önerisi de alabilirim. Mevcut olarak Adore'nin bu ofis koltuğunu kullanmaktayım.

Gerek oturma kısmındaki gereksiz oynaklığı, gerek bel desteğinin yetersizliği gerekse file kısmının çabucak esneyip ergonomisini kaybetmesi, beni fileli koltuklardan soğuttu. Fileli olmamasına dikkat etmeyi düşünüyorum fakat yine de fileli koltukları da değerlendirebilirim öneren olursa. Önceliğim kumaş olmasıdır. Bütçe olarak da 6000 Tl civarı ayırmayı düşünüyorum lakin konu sağlık olunca fiyat ütopik rakamlara çıkmadıkça bütçe esnetilebilir.

Beden ölçüleri:
Boy: 180 cm
Kilo 87 Kg

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı