6000 TL'ye kadar dağ bisikleti önerisi

xefirikin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın dostlar, ben 5-6k civarına bir dağ bisikleti arıyorum. Bisikleti arkadaşlarımla öyle haftada 1 / 2 haftada 1 gezmek için vb istiyorum. Yani ulaşım için kullanmayacağım veya uzun yol yapmayacağım öyle hobi gibi, o yüzden çok pahalı birşey bakmıyorum.

Bulduğum bir kaç model:

Corelli snoop 5.1 = 5000 TL
Peugeot m19 = 5000 Tl
Peugeot m18 = 5000 Tl

(Corelli Hidrolik Fren, Peugotlar V fren) Normalde Peugotlarında hidrolik fren olanları var fakat onlar 7-8 bin TL civarı o kadar para vermek istemediğimi söylemiştim.

Peugotlar genel olarak full shimano tabi shimanonun biraz daha kalitesiz olanlarındandır ama en azından shimano.
Corelli ise çok kaliteli parçalardan oluşmuyor fakat hidrolik fren.

Sizce hidrolik fren + biraz kötü malzemeler mi
Yoksa V fren + daha iyi malzemeler mi

V fren ile hidrolik fark o kadar fark yaratır mı. (Mesela shimanonun V freni bir hidrolik kadar kaliteli olur mu?)

Ek olarak sizin önerilerinizi de bekliyorum.

Teşekkür ederim ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockrider ST 520 alabilirsiniz daha uygun fiyata.(İkinci El ). Çok uzun iniş yapmayacaksın V-fren yeterli bence.
Yok hocam uzun iniş yapmayacağım, sıfır tercih ediyorum ama attığınız bisikleti inceleyeğim teşekkürler ^^

Merhabalar.

Aldınız mı bisiklet?
Uzun bir zaman geçti hocam ve aldım, mosso wildfire 27,5 V fren aldım. Daha çok deneme fırsatım olmadı fakat bisikletten memnunum yolda akıp gidiyor ^^

Son düzenleme:

Geri
Yukarı