6000 TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Olabilir, sıfırı 8000 civarı görünüyor şu an baktığımda, bir yanlışlık olmasın.

Sahibinden de bir mağaza sıfır ürünler satan İstanbul'dan gönderim yapıyormuş 6000 TL'ye orada bir de bugün tesadüf denk geldi LHR'li 1 ay kadar miniming yapılmış RTX 3060 Ti 5400 TL sizce nasıl kutulu faturalı.

Sahibinden de bir mağaza sıfır ürünler satan İstanbul'dan gönderim yapıyormuş 6000 TL'ye orada bir de bugün tesadüf denk geldi LHR'li 1 ay kadar miniming yapılmış RTX 3060 Ti 5400 TL sizce nasıl kutulu faturalı.

Hocam GET ile alacaksanız ve faturasını mutlaka gönderecekse kesinlikle çok uygun fiyat. Seri nosundan garanti sorgulama yaptırın ayrıca. Mağaza güvenilir mi?

Hocam GET ile alacaksanız ve faturasını mutlaka gönderecekse kesinlikle çok uygun fiyat. Seri nosundan garanti sorgulama yaptırın ayrıca. Mağaza güvenilir mi?
Güvenilirliği hakkımda tam bir bilgi yok 3050 6000 tl kutu fatura garanti var birde borsuru mağaza hakkında bilgi var İstanbul içi özel kuryemiz le eve teslimat vb şeklinde 5400 tl lik olan ise 3060 ti 1 ay miniming yapılmış sizce alinirmi

Dikkatli ol hocam get olmadan ve fatura gönderilmeden ödeme yapma sakın.

Yok zaten oradan almaktan vazgeçtim attığın kişinin mağduriyetini okuduktan sonra vazgeçtim çok sağ ol bilgilrndirdigin için şimdi bayağı seni yordum fakat 1 sorum olacak 1 ay miniming yapılmış LHR'li bir kart var MSI Ventus 2X 3060 Ti 5400 TL adama yazdığımda neden bu fiyata koyduğunu sorunca fiyatlara bir bakıp gleecrgim dedi 1 saat sonra gelip bu fiyat çok uygun olmuş dedi ben biraz yazınca 2 adet var o fiyata vereyim dedi sizce güvenilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı