6000 TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Yok zaten oradan almaktan vazgeçtim attığın kişinin mağduriyetini okuduktan sonra vazgeçtim çok sağ ol bilgilrndirdigin için şimdi bayağı seni yordum fakat 1 sorum olacak 1 ay miniming yapılmış LHR'li bir kart var MSI Ventus 2X 3060 Ti 5400 TL adama yazdığımda neden bu fiyata koyduğunu sorunca fiyatlara bir bakıp gleecrgim dedi 1 saat sonra gelip bu fiyat çok uygun olmuş dedi ben biraz yazınca 2 adet var o fiyata vereyim dedi sizce güvenilir mi?

Hocam dediğim gibi GET ile satacaksa ve faturasını gönderecekse problem olacağını sanmam ama önce kartın faturasının resmini ve kartın seri numarasını atsın garanti sorgulayın sonra alış-veriş yaparsınız, eğer elden alacaksanız da oraya yakınsanız gidip iyice test edin dükkanında ve kartla beraber faturasını da alın, fatura yoksa sonra gönderirim vs. derse uzak durun.

Hocam dediğim gibi GET ile satacaksa ve faturasını gönderecekse problem olacağını sanmam ama önce kartın faturasının resmini ve kartın seri numarasını atsın garanti sorgulayın sonra alış-veriş yaparsınız, eğer elden alacaksanız da oraya yakınsanız gidip iyice test edin dükkanında ve kartla beraber faturasını da alın, fatura yoksa sonra gönderirim vs. derse uzak durun.
Saolun cidden çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı