6000 TL'ye kadar klavye önerisi

Güllaç, Şahino ve egecabbar, sizin öneriniz nedir?
Öneriler gayet güzel ve yerinde hocam. Konu sahibi biraz araştırıp buraya atılmayan seçenekleri de göz gezdirip, reviewleri izledikten sonra kendi zevkine göre bir tercihte bulunabilir. Benim tek önerim Tr pazarından klavye alınmaması gerektiğidir.

Öneriler gayet güzel ve yerinde hocam. Konu sahibi biraz araştırıp buraya atılmayan seçenekleri de göz gezdirip, reviewleri izledikten sonra kendi zevkine göre bir tercihte bulunabilir. Benim tek önerim TR pazarından klavye alınmaması gerektiğidir.

Öyle olsun. Ama doğru TR pazarından alınmaz bu fiyata.

Öneriler gayet güzel ve yerinde hocam. Konu sahibi biraz araştırıp buraya atılmayan seçenekleri de göz gezdirip, reviewleri izledikten sonra kendi zevkine göre bir tercihte bulunabilir. Benim tek önerim TR pazarından klavye alınmaması gerektiğidir.

Önerilerin için teşekkürler dostum fakat ben klavyemi TR pazarından alacağım çünkü AliExpress veya Amazon'dan alışveriş yapmıyorum.

Dostum tavsiyen kafama yattı fakat bahsettiğin klavye İngilizce. Ö, Ü, I, ç falan yok. Onları bu klavyede nasıl yazacağım?(not: Belirttiğim harflerde metni düzeltince ı oldu yoksa i)
Parantez virgül büyüktür küçüktür tarzı sembollerin olduğu yere basınca çıkıyor onlar toplam 6 tane. Benim önerim attıklarımdan tercih etmen.

Dostlar selam. Ben bir klavye almak istiyorum fakat hangisini alacağımı bir türlü seçemedim. Seslerine baktığımda red Switch vardı onu beğenmiştim. Ayrıca kablosuz istiyorum fakat kablolu çok önerilirse onu alırım. Aklımda Logitech ve SteelSeries var. Bütçe olarak çok zorlarsam 6.000 yapabilirim. Ama altında olursa iyi olur. Fakat belirttiğim fiyatin üstünde öneriniz varsa onu da önerebilirsiniz.

ASUS'un bir klavyesi vardı onu öneririm.

Geri
Yukarı