6000 TL'ye Laptop Önerisi

Plesarazj

Decapat
Daha fazla  
Bu hafta içinde laptop alacağım. Laptopta AutoCAD, İdeCAD, Photoshop, Sony Vegas Pro gibi programlar kullanacağım. Aynı zamanda oyunda oynayacağım. Bu oyunlar CS:GO ve Overwatch olur en fazla. Bütçem max. 6000 TL. 3 adet laptop buldum hangisi daha iyidir.

Soğutması, performansı, kalitesi ve dayanımı benim için önemli en azından 4-5 yıl gitmesini istiyorum. Laptoplar:
Aralarından en iyi özelliklere sahip olan bu fakat Dell marka iyi midir bilmiyorum ve bu modelde ısınma soru var mıdır? Sanki öyle okumuştum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hafta içinde laptop alacağım. Laptopta AutoCAD, İdeCAD, Photoshop, Sony Vegas Pro gibi programlar kullanacağım. Aynı zamanda oyunda oynayacağım. Bu oyunlar CS:GO ve Overwatch olur en fazla. Bütçem max. 6000 TL. 3 adet laptop buldum hangisi daha iyidir.

Soğutması, performansı, kalitesi ve dayanımı benim için önemli en azından 4-5 yıl gitmesini istiyorum. Laptoplar:
Aralarından en iyi özelliklere sahip olan bu fakat Dell marka iyi midir bilmiyorum ve bu modelde ısınma soru var mıdır? Sanki öyle okumuştum. Görüşlerinizi bekliyorum.
MSI veya DELL öneririm ama önceliğim MSI´dan yana olurdu.

MSI olanı al ve SSD taktır. MSI Dünyanın en iyi laptop markalarından biridir (Bana göre en iyisi). Tavsiyem MSI+SSD'dir.

Dell Gaming G315 Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Isınma sorunu oyun oynarken hepsinde olur. Olmayan bir oyun laptopu yok varsa da bilmiyorum. MSI'da turbp fan car açınca GPU ve CPU 70'in üstüne çıkmaz ama ço kgürültü oluyor. En iyisi kendi kendine hızı çoğaltan. Faha zarif oluyor. Benim tercihim Dell olurdu daha şık yözüküyor. İdda oynuyorum tutarsa dell alacağım. :D GF63'de güzel ama bilemiyorum ekranı Dell kadar kaliteli mi? :)

Son düzenleme:
Şahsen ben GTX 1050 tavsiye etmem ancak ille almak istiyorsanız Dell derim. Ne kendim Dell ile bir sorun yaşadım ne çevremde sorun yaşayan duydum. Attığınız makinalar özellik olarak büyük oranda denk, marka kalitesi burada daha çok önplana çıkıyor. 5-6 ay önce bir aptallık edip 1050'li bir Asus aldım ve FPS drop yüzünden CS:GO bile oynayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı