6000 TL'ye oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
6000
6000TL bütçem var. Oyun için bir bilgisayar istiyorum. Cogunlukla FPS oyunlari oynarim. Yardimci olursaniz sevinirim.

6000'e en iyisi ya arkadaşın dediği gibi 1050 Ti ve 8 GB RAM ya da 2x8GB RAM ile bir APU toplamak. Hem APU topladığınızda ileride kart alabilirsiniz ve monitöre de para kalır.

İkinci ele yönelme şansınız var ise biraz araştırırsanız ve eğer merkezi bir şehirde yaşıyorsanız GTX 1060 benzeri bir kart ile sistem alabilir/toplayabilirsiniz.

İkinci ele yönelme şansınız var ise biraz araştırırsanız ve eğer merkezi bir şehirde yaşıyorsanız GTX 1060 benzeri bir kart ile sistem alabilir/toplayabilirsiniz.

2. el de kafamda var ama ya urunde sıkıntı olursa korkusu var cok anlamıyorum ne yazikki.
Maalesef sıfır olarak sadece GTX 1050 ti ile sistem toplayabilirsin.
1050TI ile bile olsa yinede link olarak gonderirseniz sevinirim en azindan alternatif olarak tutarim

2. el de kafamda var ama ya urunde sıkıntı olursa korkusu var cok anlamıyorum ne yazikki.

1050 Ti ile bile olsa yine de link olarak gonderirseniz sevinirim en azindan alternatif olarak tutarim.

Şu an atamam ancak bir 20 dk sonra atabilirim isterseniz. Beklerim diyorsanız atarım.

Şu an atamam ancak bir 20 dk sonra atabilirim isterseniz. Beklerim diyorsanız atarım.
bekleyebilirim
ayriyeten hocam bu nasildir

Son düzenleme:
Bekleyebilirim.
Ayrıyeten hocam bu nasildir.

Hocam her şey iyi ancak B450M AMD bir anakart i3 10100F Intel tarafında bir işlemci ve H410 gibi bir karta ihtiyaç duyuyor.

=6145
Şu anlık idare eder bir sistem. Ancak APU daha çok FPS verebilir seçim sizin. APU da ileride ekran kartı alıp takarsınız.
=5982
Hocam APU da RAM'den 2 adet alın. Çok daha iyi FPS verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı