6000 TL'ye PC Toplama

Monitör sıkıntısı çıkarmayacak ama güzel performans alacağınız bir sistem hazırlayıp koyayım, siz de farklı sitelerden fiyat araştırması yaparak parçaları daha ucuza alabilirsiniz. Nanokatalog'tan ürün almadan stok bilgisini detaylı bir şekilde araştırın öyle sipariş verin çünkü şirketin deposu yurtdışı merkezli olduğu için çoğu ürünü oradan getiriyorlar.

Şöyle bir sistem hazırladım HDD sonradan depolama birimi olarak eklenebilir şart ama performans için sisteme SSD şart olduğundan güçlü bir SSD koydum. RAM'i de 8 GB olarak ekledim zaman içinde aynı RAM'den bir tane daha alıp 16'ya tamamlayabilirsiniz. Geri kalan 70 kusür TL ile de bir adet OEM key alırsınız. :D
jgJa1m.jpg

Şöyle bir sistem hazırladım HDD sonradan depolama birimi olarak eklenebilir şart ama performans için sisteme SSD şart olduğundan güçlü bir SSD koydum. RAM'i de 8 GB olarak ekledim zaman içinde aynı RAM'den bir tane daha alıp 16'ya tamamlayabilirsiniz.
jgJa1m.jpg
Ekstra olarak 1060'ın o modeli yerine Rog Strix RX 580 alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir sistem hazırladım HDD sonradan depolama birimi olarak eklenebilir şart ama performans için sisteme SSD şart olduğundan güçlü bir SSD koydum. RAM'i de 8 GB olarak ekledim zaman içinde aynı RAM'den bir tane daha alıp 16'ya tamamlayabilirsiniz. Geri kalan 70 kusür TL ile de bir adet OEM key alırsınız. :D
jgJa1m.jpg
1700 TL'ye RX 580 8GB varken 1060 alınmamalı.
RX 580

Hocam bu hangi site?

Ekstra olarak 1060'ın o modeli yerine Rog Strix RX 580 alabilirsiniz.
Sinerji sitesi.
Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama
jgJa1m.jpg
Sisteminize gelince, tek siteden değilde farklı sitelerden toplarsak daha iyi olur. Ayrıca sanırım bu forumda Aerocool KCAS serisi önerilmiyor. GTX 1060 yerine RX 580 almak daha mantıklı ayrıca.

Hocam bu hangi site?

Ekstra olarak 1060'ın o modeli yerine rog strix rx 580 alabilirsiniz.
Sinerji.com'dan toparladım hocam. Orası arkadaşa kalmış, AMD ekran kartlı öneri sunulmuştu demin bir tane de Nvidia sistem önerisi olsun dedim. Aklına hangisi yatarsa iki sistemden de karar verip kendi sistemini oluşturabilir.

Sinerji.com'dan toparladım hocam. Orası arkadaşa kalmış, AMD ekran kartlı öneri sunulmuştu demin bir tane de Nvidia sistem önerisi olsun dedim. Aklına hangisi yatarsa iki sistemden de karar verip kendi sistemini oluşturabilir.
Güzel sistem toplamışsınız benim de sistemim bu olacak kısmetse 1 hafta içinde.
  • MSI B450M PRO M2 Anakart
  • Corsair 3000 MHz 16 GB bellek
  • Asus Rog Strix RX 580 8 GB OC
  • AMD Ryzen 5 2600x
  • Seagate Barracuda 1 TB
  • BENQ XL2411 1 ms 144 Hz

Bu sistemi de düşünebilirsiniz kasa ve güç kaynağını opsiyonel olarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Güncel fiyatı 6700 TL.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı