6000 TL'ye Samsung A9+ 8GB/128GB alınır mı?

Spoop

Kilopat
Daha fazla  
6000 TL Samsung A9+ 8GB/128GB alınır mı sizce? Alınır mı? Çok beklentim yok, uzun süre götürmesi amacım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen önermem. 4 GB RAM'li tabletlerin uzun süre götüreceğine de inanmıyorum. En azından 6 GB RAM olmalı. Redmi Pad'de en azından 6 GB var.

Not: 4 GB RAM modeline göre yorum yapmıştım. 8 GB RAM modeli de ekrandan alınmaz bence ama siz bilirsiniz.

Son düzenleme:
8,128 demek zaten 8 Ram, 128 depolama demek, bunlara bakarak alınabilir fakat ekranı gerçekten çok kötü, Matepad almak çok daha mantıklı.

Şahsen önermem. 4 GB RAM'li tabletlerin uzun süre götüreceğine de inanmıyorum. En azından 6 GB RAM olmalı. Redmi Pad'de en azından 6 GB var.

Not: 4 GB RAM modeline göre yorum yapmıştım. 8 GB RAM modeli de ekrandan alınmaz bence ama siz bilirsiniz.

Hocam aldım göz rahatlığı kalkanı kullandım herhangi bir sorun olmadı ve ekran da gayet tatmin edici benim için sonuçta ikinci veya üçüncü bir cihaz konumunda benim için.

8,128 demek zaten 8 RAM, 128 depolama demek, bunlara bakarak alınabilir fakat ekranı gerçekten çok kötü, MatePad almak çok daha mantıklı.

Google Play gerekli olduğu için MatePad hiç düşünmedim 8/128 modelini aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı