6000 TL’ye Telefon Önerisi

PurpsDope

Hectopat
Merhabalar, elimde biriktirdiğim bir para mevcut. Telefonum Sony Xperia Z3 ve artık uygulama açarken bile kasmaya başladı. Kamerası da ayrıca çok çok kötü.
Ben telefonda oyun oynayan birisi değilim, her işimi bilgisayarda hallediyorum. Telefonu kamerası ve bataryası için tercih edeceğim kesinlikle, ama bu demek değildir ki işlemcisi ve diğer özellikleri düşük olsun.

Aklımda en başta iPhone 11 vardı, fakat zamlardan dolayı almamaya karar verdim.
Şimdilik arada kaldığım liste şu şekilde:

Pocophone F2 Pro en başından beri aklımda olan bir modeldi. Çünkü bataryası 4700 mAh, işlemcisi çok hızlı ve kameraları da bir o kadar iyi.
Bir yandan da OnePlus kalitesi çok iyi diyor herkes, 90Hz ekranı olması da cabası.

Başka önerilere de açığım tabii ki, yorumlarınızı bekliyorum.

Kesinlikle POCO F2 PRO öneririm ama Apple fanboyu iseniz iPhone SE 2020 almanızı tavsiye ederim.

POCO F2 PRO 128 GB Link: Xiaomi POCO F2 Pro 128GB Beyaz Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) | Trendyol

iPhone SE 2020 128 GB Link: Apple iPhone SE (2020) 128 GB Beyaz Cep Telefonu (Apple Türkiye Garantili) | Trendyol

Tekrardan söylüyorum ben kesinlikle POCO F2 PRO almanızı tavsiye ederim hem ekranı olsun hem de 560.000 (v8) Antutu Benchmark puanına sahip yani tüm oyunları en yüksek ayarlarda çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Kesinlikle POCO F2 PRO öneririm ama Apple fanboyu iseniz iPhone SE 2020 almanızı tavsiye ederim.

POCO F2 PRO 128 GB Link: Xiaomi POCO F2 Pro 128GB Beyaz Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) | Trendyol

iPhone SE 2020 128 GB Link: Apple iPhone SE (2020) 128 GB Beyaz Cep Telefonu (Apple Türkiye Garantili) | Trendyol

Tekrardan söylüyorum ben kesinlikle POCO F2 PRO almanızı tavsiye ederim hem ekranı olsun hem de 560.000 (v8) Antutu Benchmark puanına sahip yani tüm oyunları en yüksek ayarlarda çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.
Apple kullanıcısı değilim, tercihim hep android platformu oldu şu ana kadar. iPhone SE'deki ekran çerçeve oranı gözümü kanatıyor. Bu sebepten bile alınmaz bence. Teşekkür ediyorum değerli yorumun için.

Ben OnePlus 5T kullanıcısıyım; su anki fiyatlari cok iyi bilmiyorum. Ama bu telefona birşey olursa tekrar OnePlus markasını tercih ederdim. Ilk defa bir android cihazdan uzun vadede memnun kaldım. Keyifle kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı