6000TL Bütçeli CS:GO İçin Sistem Toplama

X

• Intel

Oy: 13 30,2%
  • AMD

Oy: 30 69,8%

• Oy verenlerin toplamı
    43
6000 tl ye rx5700 ve 2600 kullanmanı öneririm (eğer 2. nesil bir işlemcin yoksa b450 ler 3. nesilde bios güncellemesi gerektiriyor) adata gammix d10 a bakmanı öneririm İtopya'da 460 küsür.
2600’ün tek çekirdek performansı çok düşük. O yüzden onu almak istemiyorum, ryzen’in 3000 serisi 2000 serisinden farkı tek çekirdek performanslarını düzeltmek zaten. 3000 serisinin CS Performanslarını görsem Gameplay seklinde direkt alıcam ama göremedim bir türlü.

2600’ün tek çekirdek performansı çok düşük. O yüzden onu almak istemiyorum, ryzen’in 3000 serisi 2000 serisinden farkı tek çekirdek performanslarını düzeltmek zaten. 3000 serisinin CS Performanslarını görsem Gameplay seklinde direkt alıcam ama göremedim bir türlü.
Eğer yeni nesil ryzen işlemcilerin tanıtımını izlersen özellikle CS:GO için %30 oranında performans arttırdığını görebilirsin. Önbellek ile alakalı bir durumdan bahsetmişlerdi. İncelemeni öneririm. Diğer oyunları bilemem ama 3600 CS:GO için çok iyi bir işlemci olarak görüyorum. Kendim de bir sistem topladım 3600 olarak gelmesini bekliyorum. CS:GO da oynayacağım oyunlar arasında

Eğer yeni nesil ryzen işlemcilerin tanıtımını izlersen özellikle CS:GO için %30 oranında performans arttırdığını görebilirsin. Önbellek ile alakalı bir durumdan bahsetmişlerdi. İncelemeni öneririm. Diğer oyunları bilemem ama 3600 CS:GO için çok iyi bir işlemci olarak görüyorum. Kendim de bir sistem topladım 3600 olarak gelmesini bekliyorum. CS:GO da oynayacağım oyunlar arasında
Geldiğinde özellikle CS ile alakalı bir inceleme yapabilirsen izlemek isterim.

Geldiğinde özellikle CS ile alakalı bir inceleme yapabilirsen izlemek isterim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ki fps i vs görebilirsin bu tarz videolar çok var bir incele istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada ki fps i vs görebilirsin bu tarz videolar çok var bir incele istersen.
Güzel bir iyileştirme olmuş bu aşikar ancak Intel’e göre nasıl performans verir görmek lazım. Birde benchmark degilde oyun ici fps görmek lazım CS’nin Benchmark testi pek sağlıklı değil.

Güzel bir iyileştirme olmuş bu aşikar ancak Intel’e göre nasıl performans verir görmek lazım. Birde benchmark degilde oyun ici fps görmek lazım CS’nin Benchmark testi pek sağlıklı değil.

Burada kısa bir video var

Tabikide gerekçe değildir. Amd işlemcide alabilir. Hatta belki amd işlemciden daha fazla fps alacak ama ben 2 işlemciyide kullanmış birisi olarak işlem konusunda inteli daha üstün buldum.
Bende Intel Skylake serisinden Ryzen'a geçince resmen bir "ohh" çektim. Ne o öyle 2-3 çekirdek? DC açıyorum, müzik açıyorum, bi' bakmışım CPU %100:penguen:

Bu sisteme bakabilirsin ve bence sistemin SSD'sinin 960 GB'a yükseltip o şekilde satın almalısın.

Maleseff elimde monitör ve ekipmanda yok toplam bütçem 6.000TL bu yüzden RTX2060 sığmıyor bu bütçeye bende o yüzden RX580 diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı