6000TL'ye Donanım toplama

İşte onu bilmiyorum. Ayrıca soket uyduktan sonra sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Tam performans derken DDR3 sonuna kadar verebildiği performansı verir zaten. İşlemciyle birlikteki performansını bilemiyorum.

Ben teşekkür ederim. Bende çok acemi bi şekilde bu foruma üye oldum ve değerli bilgilerini bizimle payalaşan tüm üyelere sonsuz teşekkürler. Ama SLI ye gerek kalacağını sanmıyorum çünkü GTX980 gerçekten çok güçlü bi GPU ve BF4 gibi bi oyunu 4K kalitesinde sorunsuz 50fps gibi bir değerde oynatabiliyor.

Dostum, 4K'da GTX 980 BF4'ü 50 FPS'te oynatıyor diyorsun. Multiplayer'de 50 FPS oynatırsa iyidir. Ama Watch Dogs 4K, her şey ultra'da, V-SYNC açık bir şekilde dene birde istersen :)

Biliyorum dostum, ama şu an R9 295x2 ve Titan Z dışında 4K + Ultra + V-SYNC açık halde 50 FPS üstü ve ya kasmadan oynatacak bir kart tahmin edemiyorum. GTX 980 V-SYNC açıkken kastırır tahminimce.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı