6000TL'ye kadar İtopya'dan monitör önerisi

creption

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir sistem topladım ancak monitör eksiğim var, İtopya indirimleri gelmişken bunlardan yararlanmak istiyorum. ASUS 27 inc 165 Hz monitör kafama yattı ancak 27 inc ve 1080 olduğu için ekran piksel olabiliyormuş. Sizlerin de önerilerini almak istiyorum şimdiden teşekkürler. Bütçem 5-6bin arasında.

Merhaba. Yeni bir sistem topladım ancak monitör eksiğim var, İtopya indirimleri gelmişken bunlardan yararlanmak istiyorum. ASUS 27 inc 165 Hz monitör kafama yattı ancak 27 inc ve 1080 olduğu için ekran piksel olabiliyormuş. Sizlerin de önerilerini almak istiyorum şimdiden teşekkürler. Bütçem 5-6bin arasında.

Ekran kartınız NVIDIA, AMD?

Evet bunu da gördüm ve kararsız kaldım, bir seferde ve en sağlamını, beni uzun süre goturecek bir şey almak istiyorum öneri için teşekkürler.
Pivot ve GtG 1ms olması çok büyük artı. 180 Hz birde. Panel kaliteli. Malzeme kaliteli. Alınabilecek en iyi monitör diyebilirim.

Sizin kafanıza yatan monitörde iyi ayrıca IPS ekran daha güzel bir panel.

Geri
Yukarı