600TL 92mm işlemci soğutucu önerisi

maksimum desibel seviyesi 20 olan. ve soğutmasını başarılı bulduğum kule tipi soğutucunun linkini bırakıyorum. Ayrıca dandik markalar gibi değil. 50 bin saat kullanım süresi var ve garantide veriyor.Soğutucu Linki

Bütçemin üstüne çıkamam. Sadece soğutsun diyorsan bu soğutucuyuda öneririm. Fiyatı da uygun, yeterli soğutuyor. Malzeme kalitesi çok dandik hissettiriyor sadece. Fp soğutucu link
hocam ilk attığınız soğutucu bu soğutucu ile aynı mı 100 lira daha ucuz burda ama epeyde 600 küsür gösteriyordu

Bu ürünü almayın 5600'u bu soğutmaz.
En az 4 adet ısı borusu olan bir soğutucu alın.

Kağıt üstündeki değerlere bakarak mı söylüyorsun yoksa kullanıp soğutmadığını görerek mi söylüyorsun? 4 bakır borulu da kullandım. Bu attığım 2 bakır boruluyuda kullandım. Soğutmaları arasında 3 derece fark yok. Ama kalite farkı var. 4 5 bakır borulu aldığında borular arasında boşluk yok. Ucuz yollu 4 bakır borulularda soğutmayı etkiliyor. Kaliteden şaşma. Attığım iki bakır boruluyu al. Oyundayken sıcaklık testini de tam yük varken at. Normal değerlerin üstünde olursa 4 bakır borulu istediğin soğutucuyuda ben alıyorum sana.

Kağıt üstündeki değerlere bakarak mı söylüyorsun yoksa kullanıp soğutmadığını görerek mi söylüyorsun? 4 bakır borulu da kullandım. Bu attığım 2 bakır boruluyuda kullandım. Soğutmaları arasında 3 derece fark yok. Ama kalite farkı var. 4 5 bakır borulu aldığında borular arasında boşluk yok. Ucuz yollu 4 bakır borulularda soğutmayı etkiliyor. Kaliteden şaşma. Attığım iki bakır boruluyu al. Oyundayken sıcaklık testini de tam yük varken at. Normal değerlerin üstünde olursa 4 bakır borulu istediğin soğutucuyuda ben alıyorum sana.

Hangi işlemcide kullandınız?
Bu kadar yükselmek yerine bu bilgiyi verseydiniz keşke.

Hangi işlemcide kullandınız?
Bu kadar yükselmek yerine bu bilgiyi verseydiniz keşke.
Kusra bakmayın hocam bu aralar ben dahil herkes gergin. Ryzen 5 5600 işlemcide pbo açıkken kullandım. Stok soğutucuya göre tam yükte 7 derece. Sistem boştayken 10 derece fark gözlemledim. Ayrıyeten xigmatek diye bağırmamın sebebi birçok soğutucuda olmayan akışkan dinamik rulmanlı olması idi. Yani hidrolik rulmanlı değil.

Kusra bakmayın hocam bu aralar ben dahil herkes gergin. Ryzen 5 5600 işlemcide pbo açıkken kullandım. Stok soğutucuya göre tam yükte 7 derece. Sistem boştayken 10 derece fark gözlemledim. Ayrıyeten xigmatek diye bağırmamın sebebi birçok soğutucuda olmayan akışkan dinamik rulmanlı olması idi. Yani hidrolik rulmanlı değil.
Düzeltme : Kullandığım termal macun dandik çin malı adını hatırlamadığım çekmecede duran eski bie termal macun idi bu arada

yardımınız için sağ olun hocam bu akşam işlemci ile sipariş vermeyi düşünüyorum inşallah tekrardan sağ olun iyi akşamlar
Rica ederim iyi akşamlar diliyorum. Soğutucu geldiğinde test sonuçlarını buradan paylaşırmısınız lütfen?

Son düzenleme:
Kusra bakmayın hocam bu aralar ben dahil herkes gergin. Ryzen 5 5600 işlemcide PBO açıkken kullandım. Stok soğutucuya göre tam yükte 7 derece. Sistem boştayken 10 derece fark gözlemledim. Ayrıyeten Xigmatek diye bağırmamın sebebi birçok soğutucuda olmayan akışkan dinamik rulmanlı olması idi. Yani hidrolik rulmanlı değil.

Senin önerdiğin soğutucuyu inte nesil 7 işlemci ile kullandım sorun çıktı.
Değiştirip Aerocool aldım.
5600 daha sıcak bir işlemcidir.
Umarım konu sahibinin işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı