600TL ev için yazıcı önerisi

kafkasoid

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
500-600TL civarlarında okul- iş çıktılarımı halledebileceğim, siyah-beyaz ve renkli çıktı verebilen, tarayıcı özelliği olan ve ucuz yollu doldurabileceğim veya satın alabileceğim toneri olan yazıcıya ihtiyacım var.

Canon pixma E304 dikkatimi çekti, siz ne düşünüyorsunuz? Kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum. Onun haricinde de önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Renkli çıktı veren makineler kartuşla çalışıyor diye biliyorum. Kartuşlar hem çok pahalı hem de çok zahmetli. 5 baskınızdan 1 i renkli olacaksa bence lazer siyah beyaz yazıcı tercih edin. Toner dolumu ucuz.

Renkli çıktı veren makineler kartuşla çalışıyor diye biliyorum. Kartuşlar hem çok pahalı hem de çok zahmetli. 5 baskınızdan 1 i renkli olacaksa bence lazer siyah beyaz yazıcı tercih edin. Toner dolumu ucuz.
600 TL'ye tarayıcılı, lazerli bir yazıcı varsa söyleyin de 4-5 tane de ben alayım. Tarayıcı ve lazer özelliği olan yazıcılar 1000 TL'lerden başlıyor.

Bu da en ucuz tarayıcılı lazer yazıcı.

600 TL'ye tarayıcılı, lazerli bir yazıcı varsa söyleyin de 4-5 tane de ben alayım. Tarayıcı ve lazer özelliği olan yazıcılar 1000 TL'lerden başlıyor.

Haklısınız, fiyatlar hakkında bilgim yok fikrimi söyledim.

Yazılanları dikkatli okumamışsın sanırım. Arkadaşımız tarayıcı özelliği olan bir yazıcı istediğini söylemiş, ben de mesajımda "Tarayıcı ve lazer özelliği olan yazıcılar 1000 TL'lerden başlıyor." demişim. Yoksa ben de biliyorum Epey/Akakçe'ye girip en ucuz lazerli yazıcıyı atmayı.

Geri
Yukarı