600TL klavye önerisi

adnan.mihci

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar konuya deyineyim. Razer Chroma Lite bir klavyem var. Güzel bir klavye ama daha iyi bir klavye almak istiyorum ve ben diyorum ki bir klavyeye bu kadar para vermeye gerek yok. Logitech G213 al gitsin diyorum. Sonra iyi bir şeyler alayım diyorum ama onlar da pahalı geliyor. Sizce ne yapmalıyım? O konuda akıl verirseniz iyi olur bir klavyede aradıklarım çok sesli olmayacak, kaliteli olacak, multimedya tuşları güzel olur ama illa olmasına gerek yok kaliteli ve oynadığım oyunlarda iyi iş yapsın. Genellikle rekabetçi oyunlar oynuyorum.

Aklımdakiler:

MSI GG Vigor GK50 Elite bw TR bu klavye brown Switch bu biraz üzdü ama güzel klavye.
ASUS TUF Gaming K1 mekanik hisli ama multimetyası falan güzel bilek desteği var pahalı ama bugün 350TL'ye girdi indirimde.

En baba yiğit olan:

Gigabyte Aorus K1 arkadaşlar bütçemi aşıyor. Bu yüzden indirime girerse 600TL civarına ancak o zaman alabilirim ama indirime girme ihtimali düşük.

Mech-membrane:

Mekanik Red Switch:

Kalih beyaz Switch, Low profile:

Mech-membrane:

Mekanik Red Switch:

Kalih beyaz Switch, Low profile:

Ooo @RPM hocam klavye sektörüne giriş yapmış :D.

Bence ses önemli değilse biraz koyup Summoner alınmalı, veya GK500.

Vigor K50'de güzel, Kalih White Switch.

Ses benim için önemli çok sesli olmamalı XPG'nin Red twitchlisi gelmiştide stok bitmiş GK500 önerisi çok aldımda sesli midir acaba

Hayır, fısıltı kadar sessizdir ve basım hissiyatı iyidir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Hocam keycaplerinden kaynaklı okadar sessiz değil aslında. Lube+o ring+pbt keycap upgrade ile gerçek sessizliğine ulaşır. Ancak merak etmeyin mx ile aralarında çok fark olmaz. Gerçek sessizlik optik switchlerde. Gateron tercih edilebilir ancak o bütçede sadece bu mevcut

Anladım ben GK500 tercih edeceğim
Bir de şey dicektim bu AOC olanda multimedya yok sizce çok sorun olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı